Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2018)
Bugün yakın çevrenizdeki bir arkadaşınıza özel ilişkinizdeki bir sorundan bahsedebilir ondan akıl vermesini isteyebilirsiniz. Bu ilişkiyi her ne kadar gizli saklı yaşamak istiyorsanız da artık daha fazla içinizde tutmak ve kendi kendinize yük etmek istemeyecek bugün itibariyle bunu birilerine anlatma hissi içerisinde hareket edeceksiniz. Yalnız akıl alırken bu düşüncelerinin size uyup uymadığını da anlamanız gerekir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mart 2018)
Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Yakın çevrenizle bağlarınız ve iletişimlerinizde bir canlanma olabilir. Enerjiksiniz ancak enerjinizi olumsuz olarak kullanabilir ve gereksiz konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Küçük ancak hoş bir sürpriz yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2018)
BEKLENTİLERİNİZLE beraber planlarınız da değişebilir. Sevgilinizle ilgili konularda, duygularınızdan emin olmayabilirsiniz. Ona daha yakın davranmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2018)
Samimi olmayan, sadece kendi çıkarı için çevrenizde dolaşan kişilere karşı sert tepki gösteriyorsunuz. Hoşlanmadığınız ortamdan uzaklaşmak sizin elinizde. Sevdiğinizle birlikte çıkacağınız yolculukta yeni dostluklar edineceksiniz. Bu mutluluğunuzu dedikodular yüzünden yıpratmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2018)
Yeni olanakların öne çıkması ile harekete geçiyorsunuz. İçinde bulunduğunuz gruplarda son derece yenilikçi ve organize edici yanlarınızla hareket edeceksiniz. Dostluklar adına paylaşımlarınızı önemsemeniz gereken gelişmeler de var. Etkinliğinizi göstermek adına pratik yanlarınızı öne çıkaracaksınız. Ancak başkalarının beklentilerine açık olmanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mart 2018)
Bugün yine zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Zaman darlığı çektiğiniz konular, genellikle esnek olduğunuz durumlarda ortaya çıkıyor. Biraz sabırlı olmanız gereken bir gelişme, size yeni açılımlar sunabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2018)
Duygusal yoğunluğunuzu karşı cinse ifade etmek konusunda çok başarılı olduğunuz söylenemez. İlişkinizde daha mutlu olmak için düşüncelerinizi sevgilinizle paylaşmalısınız. İş konularında ilginç gelişmeler gündemde. Beklediğiniz gibi gelişen olaylar sizi heyecanlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mart 2018)
Bugün kısa yolculuklarınızda birçok yeni bağlantı kurabileceğiniz görülüyor. Parasal konularda yapacağınız aktif çıkışlar, harcamalar gündeme gelse bile parasızlık çekmemeniz söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mart 2018)
Çevrenizdeki insanlara ya yüzde yüz güveniyorsunuz, ya da ağzıyla kuş tutsa güvenmiyorsunuz. Orta yolu bulun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed