Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Bazı hedef, hayal veya amaçlarınıza ulaşabilmek için daha açık fikirli olmalı ve olaylara farklı açılardan yaklaşabilmelisiniz. Alternatif yol arayışları bu tür isteklerinizin gerçekleşmesini sağlayabilir. Geniş düşünmelisiniz. Bugünlerde, ilişkileri maddi boyutlarıyla ele alabilir, işinizle ilgili ekonomi içeren konuları gözden geçirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Mart 2021)
Bir sağlık sorununuz var, yorgunluktan olabilir. Bugün kendinizi huzurlu hissediyorsunuz. Bir büyüğünüze yapmayı çoktandır düşündüğünüz ziyareti yapacak, bu ziyaretin ardından kendinizi ziyaretinizle sevindirdiğiniz kişiden daha mutlu bulacaksınız. Bundan sonra bu tür ilişkilerde daha duyarlı davranmaya karar vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Kartınız Kader Çarkı... Aşkta ruh eşinizi buldunuz, büyüleniyorsunuz adeta. Özgür olmaya meyilli olmanıza rağmen ilişkinizde büyük özverilerde bulunuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Bekârlar, bugün gelen organizasyon teklifini hemen geri çevirmemelisiniz. Bir arkadaş grubu diye gittiğiniz aktivitede bir bakarsınız sizin için özel olabilecek birileriyle bir araya geliverirsiniz. Bugün partner konusunda şanslısınız. Hem göze hitap edecek hem de anlaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Öfkenizi bastırmalı gereksiz risklerden kaçınmalısınız. Zira vereceğiniz ani kararlardan zararlı çıkabilirsiniz. Bu dönemde geçmişi oldukça kurcaladınız ve beklemediğiniz olaylarla karşılaştınız. Bir süre iç sesinizi dinlemeli, kontrol edilemeyen faktörleri akışına bırakmalısınız. İşe ait ortaklıkların, maddi konuların akıcı ilerleyeceği anlaşmalar öne çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Mart 2021)
İşinize bağlısınız. Alanınızla eskiden beri ilgili olduğunuz için mesleğinizi de çok seviyorsunuz. İşlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor, Yeni değişik açılımlara hazır görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Mart 2021)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Mart 2021)
Uzun zamandır beklediğiniz para nihayet elinize geçecek. Bu parayla bazı özel yatırımlar yapmak istiyorsunuz. Ayrıca bir yakınıza vereceğiniz para onun sizinle gurur duymasını sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Mart 2021)
Eksik değerlendirmelerle yöneldiğiniz olaylarda agresif tavırlara dikkat. Etkilendiğiniz insanlar, size her zaman kredilerini sunmayabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed