Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ekim 2020)
Duygusal anlamda hassas olabileceğiniz beş altı günlük süreçtesiniz. Önemli kararlar alabilirsiniz. Kafanızı bir süredir meşgul eden konular neticelenebilir. İlişkileriniz zorlansa da, bazı kişiler ya da iş birliklerinizin yardımını da görebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Ekim 2020)
Son zamanlarda yakın çevrenizden birinin sizi belli bir konuda etkilemeye çalıştığını fark edebilirsiniz. Kendinizi bu türden dış etkilere kapatmazsanız asla mutlu olamazsınız. Çevrenizde sizin yüksek ruhlu yönlerinizden kelimenin tam anlamıyla yararlanmak isteyen bir çok insan var. Özellikle yakın çevrenizden bir takım kişiler bu konuda daha önce de başarıya ulaşmış olabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Ekim 2020)
Kartınız Pişmanlık... Bugün bazı olumsuzluklar yaşasanız da partnerinize karşı her şeye rağmen sadık birisiniz. Bu konumda dikkati üzerinizde toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Ekim 2020)
Sevgilinizle dargınsınız. Bu tür tavırlar doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Açık tavırlarınız ve iyi niyetli yaklaşımlarınız, problemleri paylaşmanız iyi sonuçlar verebilir. İş hayatınızda daha sakin olmanız gerekiyor. Bir müşterinizle bir daha hiç iş yapamayacak şekilde gerginlik yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ekim 2020)
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Ekim 2020)
Birtakım barışçı sinyaller, bugün genel bir memnuniyete neden olacak. Epeyce bir zamandır kafanızı kurcalayan bir belirsizlik, günün ilerleyen saatlerinde netlik kazanabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Ekim 2020)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Ekim 2020)
Parasal konularda son derece kontrollü gidiyorsunuz fakat para harcamaya meyilli olduğunuz bu günlerde dikkatli olmalısınız ve kendinize harcamalar konusunda hakim olmalısınız. Bugün bir alım satım işiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Ekim 2020)
Tepkimeci bir tavrınız, iş yaşamınızdaki konumunuzu bugünlerde riske sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed