Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Sizin için uygun olan size iyi hissettiren şeylerle uğraşmalısınız. Amaçlarınızı gerçekleştirmek için uğraş vermelisiniz. Olumlu düşünmeli ve fırsatları doğru şekilde değerlendirmelisiniz. Romantizm ve duygusal planlar sizinle aynı hedeflere sahip kişilerle güçlü ilişkiler kurmanızı sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, ülke ve geçmişten gelen değerler başlıklı konular ön planda. Günün ilk yarısında, görüşmeler, yazışmalar, iletişim ağırlıklı konular ve toplantılar ağırlıklı. Ancak, rutini bozabilecek değişik durumlar veya ufak tefek stresli olaylar da söz konusu olabilir. Ardından, belirsizlikler, kararsızlıklar, güven ve istikrar arayışları güne yayılıyor. Önemli işleri saat 11.00’ kadar bitirmiş olmakta fayda var. Ancak, hafta başında yazdığımız gibi, ikili ilişkilerimizde yeniliklere ve sevgi alışverişlerine açık günlerdeyiz. Birbirimizi mutlu edelim ve yeni ilişkilerden korkmayalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Arkadaşlarınızla eğleneceğiniz bir gün geçireceksiniz. Onlarla hoş organizasyonlar yapacaksınız. Eğlenmek için ilginç yerler seçeceksiniz. Olayları akışına bırakmak sizi rahatlatacak. Sevdiğinizin ilgisi ve biraz da kıskançlığı size keyif verecek. Bazı zararlı alışkanlıklarınızı bırakmanın gözle görülür bir rahatlığını yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Doğru ve kararlı hareketetmeniz karşı cinsin sizeyaklaşımlarını dürüstçe izahetmesine yeterli. Ancakbazen detaylara fazlaönem veriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Ödeyebileceğinizden fazla tutarlıborçların altına girmeyin bugün.Sadece maddi boyutta değil,manevi destek anlamında dasonrasında sık sık hatırlamanızısağlayacak, dostlar alışveriştegörsün desteklerinden sakının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Evinizle ilgili uğraşlar yorucu olurken, baba ile ilgili sorunlar yeniden hayatınıza girebilir. Önemli temeller atmaya başladığınız yerleşimle ilgili konular ise duygusal açıdan sizi zorlamakta. Pek çok konuda esnek olmalı ve özel hayatınıza yeniden bakma ihtiyacı duymalısınız. Evde başlatacağınız değişiklikler ve yenilikleri ilerletmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Haziran 2018)
İş çevrenizdeki insanların hareketlerinden bugün rahatsızlık duyabilirsiniz ve yalnız kalma arzusu içinde olabilirsiniz. Amirinizle bazı gereksiz tartışmalara girmeniz söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2018)
İlişkinizin hoş taraflarına odaklanmalısınız. İş yerinde sizi çekemeyen kimseler var. Çevrenizdeki dedikoducular sizi parmaklarına dolamak için fırsat bekliyorlar, bilhassa onların kıskançlığını davet edecek hareketlerde bulunmayın. Bir yatırım konusunda sizi ikna etmeye çalışanlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Haziran 2018)
Borçlarınızı zamanında ödüyorsunuz ve bu konuda sıkıntıya düşmüyorsunuz. Fakat harcamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Yakında karşınıza ek bir masraf çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Haziran 2018)
İlgilendiğiniz bir sağlık sorunu var. Bu konuda daha da fazla yapacağınız şeyler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed