Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Mükemmellik arayışında olmalısınız. Sempatikliğiniz ve çekiciliğiniz dikkat çekmenizi ve aşk hayatınızın canlanmasını sağlayabilir. Romantizme veya sevdiğiniz kişilere zaman ayırmanız stresi azaltabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Bazı ayrıntıları atlayabiliyorsunuz. Sezgilerinize duyduğunuz haklı güveni fazla payelendirebiliyorsunuz. Değişik ortamlarda bulunma arzunuz, yakında sürpriz fırsatlar yakalayabilir. Bu sıralar keyfinizi azaltacak, ama birkaç gün için katlanmak zorunda olduğunuz biri var. İyi zaman geçirmeniz, onunla tahammüllü ilişkiler kurabilmenize bağlı gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2020)
AŞK: Bazı durumlardan dolayıvazgeçmeyi deneyebilirsiniz amaani kararlar karşısında hataya daaçıksınız. Kalbinde boşlukhissedenler bugün yenitanışacakları kişilerle karşılıklıdiyalog kurarak mutlu olabilirler.İŞ: Bilimsel başarı denilince ilk akla gelen kişilerarasındasınız. Sevdiklerinizle aranızda huzurolunca can havli ile işinize bağlanıyorsunuz.SAĞLIK: Kendinizi halsiz hissedebilirsiniz böylecekronik hastalıklarınızda artış baş gösterebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2020)
İkili ilişkilerinizdeki sorunları çözmek için uygun bir dönemdesiniz. Eski sevgilinizle karşılaşabilirsiniz. Bu sizin heyecanlanmanıza ve huzursuz olmanıza neden olabilir. İş yerinde bazı karışıklıklar olsa bile yapmanız gereken çalışmaları sürdürün. Bugün sabırsız ve çok telaşlısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Kendinizden beklentiniz yükselmekte. Her ne kadar evde yapılması gereken sorumluluklar olsa da, kişisel açıdan güçlendiğiniz bir dönem söz konusu. Ailenin getirdiği sorumluluklar aşılırken, yakınlarla ilişkiler ön planda. Baba ile ilgili gelişmeler sizi meşgul edecek. Bu arada toprağa ait yatırım planlarınızı aileden gelecek destekle yenileyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Haziran 2020)
İş hayatınızda düzenli ve disiplinlisiniz ama biraz da yaratıcı olmanız gerekiyor. Yoksa hep aynı yerde sayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda kopukluk var. Bu durumun zararlarını görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Haziran 2020)
İlişkinizi geliştirmek adına yaptığınız her şeye rağmen, istediğiniz noktaya ulaşamamış olmanın çaresizliği, sizi yeni ama belirsiz bir yöne doğru hareket etmek zorunda bırakabilir. İşinizle ilgili artık pozitif düşünmelisiniz. Yaşadığınız değerli tecrübeleri birbirine bağlayarak buna göre hareket edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Çevresel şartlardan maddi anlamda olumlu etkilenebileceğiniz hareketli bir gün. Maddi konularda adımlar atmak için gerekli cesareti kendinizde bulabilirsiniz. Bugün görüşlerine değer verdiğiniz arkadaşlarınızla birlikte yatırım yapma planları kurabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Haziran 2020)
Çok övülen duyarlılığınız bu sıralar zaafa uğramış gibi. Gözden kaçırdığınız bazı sorumluluklarınız, yakın çevrenizi şaşırtabilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed