Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bugün kendinizi tamamen sevdiğiniz kişiye adamak isteyebilir onunla ilgili güzel planlar kurabilir yine o kişi ile keyif verici seyahatlere çıkabilirsiniz. Kuracağınız iletişimler yine sevgi ve aşka dayalı olup bu dünyada sevmenin ve sevilmenin ne kadar güzel olduğunu daha iyi anlayabilir ve bu noktada elinizdekilere şükredebilirsiniz. Aynı zamanda bekâr boğalar için de özel bir zaman dilimidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bugün bazı düşleriniz gerçek olabilir. Dostlarınızla iyi anlaşıyorsunuz. Bazı sözlerinize dikkat ederseniz çevrenizdeki önemli kimseleri de etkileyebilirsiz. Sevdiklerinize karşı amirane tavırlardan vazgeçmelisiniz. Onların sizinle eş değerde bilgi ve becerileri olduğunu unutmamalısınız. Sizden yaşça küçük bir yakınınızın gençlik sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Zor bir gün olacak sizin için bugün. Yaşadığınız her şeyin yükünü taşıyorsunuz. Yorgunluğunuz yıpranmanıza neden oluyor. Daha az takıntılı davranmanız hem sizin için hem de çevreniz için çok iyi olacak. Sağlığınıza dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Alışık olmadığınız bir ortamda ve konuda çalışmanız gerekebilir bugün. Bu sadece size değil bir grup insana yarar sağlayacak. Toplumsal sorumluluk adına ve karşılıksız vermeyi gerektiren bir organizasyona dahil olabilirsiniz. Öne çıkarak sorumluluk almanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
İlişkilerin getirdiği değişiklikler sizi yeniliklere zorluyor. Daha esnek olmanız halinde süregelen gelişmelerden kazançlı çıkabilirsiniz. Eski hatalarınızı yeniden gözden geçirmeniz ortaklaşa alanda yaşanan sorunları aşabileceğinizi gösteriyor. Önemli önerilerin aynı zamanda parasal konuları içine alması söz konusu. Bu dönem her açıdan şanslı gelişmeler beklemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mart 2018)
İş yaşantınızda beklenmedik sorunlar sizi bir hayli sıkabilir. Bugün işinizle alacağınız bazı haberler sizi hareket geçirebilir. Akşama doğru işinizin yoğunluğunda bir azalma olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mart 2018)
Cömertsiniz, fakat paylaşmacılığınız artık bir sınır istiyor gibi. Dostluk adına duygusal tatminler yaşıyorsunuz , ama birtakım ilişkilerinizde bu anlamda bir denge tutturmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mart 2018)
Karşınıza fırsatlar çıkacaktır ve bugün girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed