Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Risklerden uzak durmanız ve finansal sorunlarınızı iyileştirmeniz gereken önemli bir gün. Ailevi konularda baskılandığınızı hissettiğiniz sorunlara karşılık ne yapacağınızı ve nasıl davranacağınızı bilmeniz sizler için daha hızlı adım atmanıza yardımcı olacaktır. İyi niyetlerinizin dozuna dikkat edin. Çünkü gereğinden fazla yapılan iyilik, iyilik değildir. Bu konuda kendinizi frenlemeli nerede duracağınızı bilmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Yakın bir arkadaşınızın sizinle ilgili önerilerini dikkate almanız işinizi kolaylaştırabilir. Köklü değişiklikler için çok kolay adım atamıyorsunuz. Aklınızda iş ve aşk yaşamınızda yapmanız gereken değişiklikler var, ama hep olumsuz yanları düşünüp bir türlü adım atamıyorsunuz. Bu da zaman, zaman karamsarlık yaşamınıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
AŞK: Anlaşamadığınız bazı konularda partnerinizle ters düşebilirsiniz. Oysa onunla mutlaka müşterek bir çözüm yolu bulabilirsiniz. Sizler çok iyi anlaşabilen çiftlersiniz. PARA: Bir takım egolarınızı tatmin etmeye çalışıyorsunuz. Bu durum sizler için sadece bir tür geçiş sayılabilir. Böyle devam etmemelisiniz. İşinizi sonladırabilirler. SAĞLIK: Bugün su sporları için uygun değilsiniz.Arasıra ayak veya el kasılmaları hissediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Kararlı olmanız iyi bir özellik ama zaman zaman inatçılığa dönüştüğünde gereksiz çatışmalara neden oluyor. Bugünlerde alışveriş merkezlerinden uzak durun. Sağlığınız yönünden endişelenmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Ortaklaşa konularda daha özenli olmalı beklentilerinizi en aza indirmelisiniz. Yeni destekler için daha fazla mücadele etmek sorunları büyütebilir. Eşin ya da ortağın para durumunda yaşanan beklemeler krizlere işaret edecektir. Ortak harcamaların düzen koyulması gereken bir dönemdesiniz. Çalışma hayatınızda güven sarsan konuları dikkate almak gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Ocak 2018)
İş hayatınızda gözle görülür düzelmeler var. Sunduğunuz yeni görüşler ilgiyle karşılanacak. Başarılarınızı arttırmanız için biraz da ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Kararlarda ilk kişi olma eğilimi barındırıyorsunuz. Bu konuda ortak hareket etmeniz, muhtemel gelişmeleri olumlu bir hale getirebilir. İş yerinde uzun uğraşlar sonucu elde ettiğiniz bir hak, fazla ciddiye almadığınız ve alışkanlığa dönüşmüş bir özelliğiniz nedeniyle kaybedilmek üzere.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Bu günlerde kısmi rahatlamalar getirecek para girdileriniz var. Haklı endişelere dayalı küçük hesaplar, çapınızı aştığı düşüncesiyle bazı büyük fırsatları kaçırmanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Ocak 2018)
Sağlığınız konusunda çok dikkatli olmalısınız küçük de olsa bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed