Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Genel ilişkileriniz ve özel yaşamınız hareketlenecektir.Olaylar aniden karşınıza çıkabilir, bu nedenle heyecanınızı kontrol etmesini öğrenmeniz gerekecek. Düşündüklerinizi ve yapmak istediklerinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz bir dönemdesiniz, yanlız kararsız kalmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Son derece enerjik olacağınız ve enerjinizi sonuna kadar kullanacağınız bir gün geçireceksiniz. Hiç bir şeyin planladığınız rotadan çıkmasına izin vermeyeceksiniz. Sakin görünümünüzün altında insanların sizin için ne düşündüklerini,ne söylediklerini izleyen ve anında müdahale eden bir kişiliğiniz var ki sizi kimse ezemez. Arkadaşlarınızdan biri ile onun kaprislerinden doğan ufak bir sorun yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
AŞK: Aşkta çekingen tavırlar gösteriyorsunuz. İlişki kurmak istediğiniz kişiyle öncelikle dost olmaya çalışın. Dostluğunuz kısa süre içerisinde aşka dönecektir. PARA: Ufak tefek mali destekler size bugün size yarar sağlayacak.Yarına kendinizi daha güçlü ve verimli olarak hazırlama kaynağı yakalıyorsunuz. SAĞLIK: Giyindiğiniz renklere bugün çok dikkat edin. Özellikle ruhunuzu negatif yönde etkileyecek renklerden uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Yaratıcılığınızla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Bilinç altınızda yaşadığınız yoğunluklar, sizi olumlu etkiliyor. Güven duygusuyla ilgili tereddütleri bir an önce yenmeli, eski gücünüze kavuşmalısınız. Duygusal anlamda size karşı olan yakınlaşmalara set çekiyorsunuz. Bu sizi yalnızlığa itebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Ay burcunuzda iken sizi destekleyen konularla yakından ilgileneceksiniz. Maddi manevi güven aradığınız son dönemin getirileri üzerinde durabilirsiniz. Ortaklıklarda bekleyen anlaşmaların tekrar gündeme gelmesi ile fikir ayrılıkları yaşanabilir. Ancak ikili ilişkilerde başlayan olumlu süreçten olabildiğince yararlanmalı, fırsatları kullanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Daha küçük, ama hayata uygun projeler daha fazla şans içerebilir.Arkadaşınızla birbirinizin kişiliklerinize ve becerilerinize güveniniz tam. Fakat dönemsel koşullar sizi epey zaman daha bekletecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Kendinizi özgürleştirmenin yolunu arıyorsunuz. Kendi gerçeğinizin peşinden giderken, kimi zaman rehberliğe ihtiyacınız olabilir. Yardım istemeden önce, kendi yapabilirliklerinize ve kaynaklarınıza bakmalısınız. İşinizi ilgilendiren davranışlarınızda daha duyarlı, ilgili, anlayışlı, adaletli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Uzun süredir çektiğiniz para sıkıntısı nihayet sona erecek. Kontrolsüz yaptığınız harcamalarınız borçlara dönüştü ama artık borçlarınızdan da kurtuluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Aralık 2020)
Geleceğiniz adına çok verimli bir hazırlığın içindesiniz. Ama bu konuda size yapılacak telkinleri önemsemeniz halinde bu hazırlıktan vazgeçeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed