Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Belli bir iş birliğinin, ilişkinin ya da plan ve projenin hiçbir tutarlı yanı olmadığı kanısı hakim olmaya başlayabilir. Dolayısıyla, daha fazla ileri gitmek mi yoksa geri planda kalmak mı gerektiği konusuna odaklanmanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Yakın çevrenizle bağlarınız ve iletişimlerinizde bir canlanma olabilir. Enerjiksiniz ancak enerjinizi olumsuz olarak kullanabilir ve gereksiz konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Küçük ancak hoş bir sürpriz yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
İş konusundaki başarınızı özel yaşamınıza taşımalısınız. Cesaretiniz diğer insanlarda korku yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Sevdiginiz kişiye karşı kapris yapıyorsunuz. Bu huyunuz onu çok üzüyor. Beraber çalıştığınız kişinin davranışları sizde bir baskı oluşturabilir. Aranızda yaşanabilecek kişilik çatışmalarına kar- şı hazırlıklı olmaya ve olayları fazla büyütmemeye çal ışmalısınız. Sağlık durumunuz iyi görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Para durumunuzu etkileyen konuları aşıyor, yeteneklerinizi gösterebileceğiniz iş konularına odaklanıyorsunuz. Özellikle para kaynaklarının gelebileceği yaratıcı işler gözle görünür biçimde Bütçeniz, gelir gider dengenizi korumak adına önlemci hareket edeceksiniz. Bu dönemde daha rasyonel harcamalar yapmak, gereksiz giderleri kısmak yerinde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Kasım 2019)
İş sahibi olmayan Koçlar için de yeni başlangıçlar kapıda. Karar verme sürecindesiniz. İş sahibi olanlar yeni bir gelişmenin heyecanını yaşıyorlar. Bu gelişme son derece olumlu sonuçlar doğuracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Kasım 2019)
İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Güvenli dayanaklarınız var. Ama bu sizi rahatlatmıyor. Standardınızı yükseltme çabalarına gireceksiniz. Bugünlerde birileriyle bu anlamda fikir alışverişleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Kasım 2019)
Fazlasıyla uyarıldığınız bir konuda inatçılık ediyor ve burnunuzun dikine gidiyorsunuz. Bu tavrınızdan bir an önce vazgeçmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed