Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
Aile içinde geçen bazı problemleri çözme işi bugün size kalabilir. Uzlaşmacı yapınız ve toparlayıcı kişiliğiniz sayesinde durum umduğunuzdan daha da kolay olabilir. Yer değiştirme, taşınma veya eviniz ile ilgili bir takım arızaları çözmekle uğraşabilirsiniz. Bunlar üstesinden kalkabileceğiniz çözülebilir sorunlar olduğu için kendinizi çok fazla stres altına sokmayın. Bugünü daha çok kariyeriniz ile ilgili farkındalık oluşturarak geçirin. Zira ileriki günlerde buna çok ihtiyacınız olacaktır.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Mart 2018)
Bugünlerde bir ahbap ilişkinizle ortak bir işiniz olacak. Onunla birlikte büyük bir alışveriş yapabilirsiniz. Yakın bir dostunuzun kişisel sorunlarında onu suçlu bulmanız, sorunlarına kayıtsız kalmanıza neden oluyor. Bu konuda daha anlayışlı bir tavır sergilemeniz gerekebilir. Çok anlam yüklediğiniz bazı ilişkiler sonradan probleminiz haline gelebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
Kartınız Felaket... Duygularınız sizi yönlendirmeye başlıyor sonunda. Buna gerçekten çok ihtiyacınız vardı. Yeni bir ilişki içerisine girmeyi düşünen Boğalar hata yapmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
Önemli konuşmalar, ciddi niyetli teklifler, uzun vadeli eğitimlerin başlangıcı, iş seyahatleri için elverişli günlerdesiniz. Bugünlerde girişilecek bir ticari atılım da kalıcı izler bırakacak nitelikte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
Bugün gevşemek ve kendinize özenli davranmak zorundasınız. Duygusal hayatınız ve çocuklarla olan ilişkileriniz zorlanabilir. Son dönemde hayatın keyiflerine fazla yoğunlaşmış olsanız da bazı sorumluluklarınız var. Aşk hayatınızdan yeteri kadar tatmin olmasanız bile, iş konularında yapabilecekleriniz üzerinde çalışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Mart 2018)
Gününüz yine önünüze yığılmış işler, yine küçük sürtüşmelerle geçecek. İşinizle ilgili yeni arayışlar içinde olmanız bu monotonluktan kaynaklanıyor. Daha hareketli bir iş hayatı istiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2018)
Kısmet dolu bir gün! Kaybettiğiniz bir şeyi, ya da bir fırsatı tekrar elde etmeniz çok mümkün. Uyanık olun ve şansın size bu lütfundan bu defa yararlanın. Çalışkanlığınız ve işinizdeki başarınız çevrenizce takdir ediliyor. Ama bu durum sizi rahatlatmamalı, çünkü işinizin doğasında rekabet var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Mart 2018)
Para konularında tam egemenlik istiyorsunuz, bunu dengelemelisiniz. Sürpriz bir yerden gelecek bir ortaklık önerisiyle ilgileneceksiniz. Bu sizi büyük para hesapları içine sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Mart 2018)
Çok önemsemediğiniz, ama sizin için önemli sayılabilecek, yapmanız gereken ziyaretleriniz var. İnsanları sonradan güç ikna edeceğiniz nedenlerle geciktirmeniz, bazı ilişkileri zedeleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed