Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2021)
Bazı kişiler tavsiye ve önerilere açık olmayabilir. Rehberlik etme çabanızı başka bir güne saklamanızda fayda var. Bugün karşınızdaki kişiler zorlamalara ters tepki verebilirler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Mart 2021)
Ailenizle ilgili beklediğiniz bir haberi alacak ve sevineceksiniz. Onların sizin yetişmenizde gösterdikleri fedakarlıkları unutmanız mümkün değil. Ancak, ebeveynlerinize aşırı düşkünlük göstermeniz de sevdiğiniz insanla aranızda sorunlar yaratıyor. Onun yanında daha politik davranmalısınız. İlişkinizde sabırlı ve duyarlı olmalısınız. İşinizle ilgili çalışmalarınızda yaşayacağınız küçük aksaklıklar sizin üstesinden geleceğiniz basit sorunlardır. Bunları dert edinmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2021)
İş konusundaki başarınızı özel yaşamınıza taşımalısınız. Cesaretiniz diğer insanlarda korku yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2021)
Otorite konumunda bir kişiden bugün tahmin etmediğiniz miktarda maddi destek gelebilir. Doğrudan bir para transferi olmasa bile vereceği destek bu açıdan kazançlı çıkmanıza vesile olacak. Fırsatları görmezden gelmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2021)
Kendine dönük olacağınız, yeni kararları hayata geçireceğiniz görünüyor. Çevresel faktörler her açıdan sizi eyleme götürecek etkiler taşımakta. Özellikle yer değişikliği ya da kardeşlerle ilgili bir konuda hızlı ilerleme şansınız var. Yeni öğretiler ve duygusal açıdan sizi besleyecek. Eğitimle ilgili çok başka deneyimler yaşamakta kararlı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Mart 2021)
Akşama doğru bir görüşme yapacaksınız. Verimli olabilir. Bugün fazla yorulmak istemiyorsunuz. Beyninizdeki bir sürü sorunun verdiği yorgunluğu kafi görüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Mart 2021)
Özel hayatınızda uyumlu, dengeli,ilişkinizi geliştirmenizi ve sahip olduğunuz beraberliği yarınlara taşımanızı kolaylaştıracak. İş hayatınızda yeni olanaklar ve imkanlar var. İşinizde, üstünüz konumunda olan bazı kimselerin desteğini ve beğenilerini kazanarak önemli aşamalar kaydedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Mart 2021)
Bugün Boğa burcundaki gezegen diziliminin etkilerini özellikle maddi kaynaklarınız üzerinde gözleyebilirsiniz. Boğadaki gezegenler özellikle gün başında parasal konularda ayakları yere basan ve inatçı bir tutumunuz olabileceğini belirtirken yatırım konuları sizin için büyük bir önem taşıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Mart 2021)
İnsanlara avans vermeden yana cömertliğiniz bugünlerde işe yarayabilir. İşyerinizde sorun yaşadığınız bir kişi, önümüzdeki günlerde size başka bir nedenle ve iyi niyetle yaklaşmak durumunda kalabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed