Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
İş yükünüzü hafifletmenin yollarını aramaya başlayabilirsiniz. Ek sorumluluklar ve görevler farklı fikirler ve yaratıcı çözümler sayesinde istediğiniz hale dönüşebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Bağımsız karakteriniz en olur olmaz durumlarda baş kaldırıyor. Bu anlamda yaşadığınız yalnızlığın belli bir hüznü olsa da bu, kendinize duyduğunuz saygının artmasını engelleyemiyor. Sakıncalı bulduğunuz bir üçlü görüşmeye eklenerek, sağduyu katacağınızı düşünüyorsunuz. Yakın bir arkadaşınızın hiç hazır olmadığınız bir konuda sizden yardım talebi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Bugünlerde hayatınızda her açıdan hareketli. İşinizle yeteneklerinizi birleştirerek mali açıdan kendinize fayda sağlamanız olası.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Bekârlar, hoş vakit geçirdiğiniz biri veya bir ilişkiniz varsa belki de geleceğe ve hayatı paylaşmaya dair daha net planlar yapma zamanı gelmiştir. Bu dönem bir arkadaşlığı resmi iş ortaklığına dönüştürmek için de çok ideal.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Yeni hedefler aradığınız bu dönem para durumunuza ait konuları ele alabilirsiniz. Birikimlerinizi daha akılcı ve sakin biçimde gözden geçirmenizde yarar var. Aynı zamanda duygusal yakın ilişkileri istediğiniz yönde ilerletmek size güven verecek. Artık maddi manevi bağlarınız adına şanslı günlerden geçiyorsunuz. Borç alacak konularının getirdiği sorumluluklar aşılıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Size kendinizi kanıtlayacağınız fırsatlar verilmiyor. Yakınınızdaki bazı ilişkileri, bu fırsatları engelleme işinden ayrı tutmanız sizi yanılgılara götürebilir. Bugünlerde karşılaşacağınız bazı fırsatları yine yetersiz, sınırlı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Çok uzayan bir para tartışmanız için önümüzdeki günler içinde kökten kararlar alabilirsiniz. Yeterli sayılabilecek kazancınıza karşın, yüksek tutarlı ödemeleriniz para darlığı çekmenize neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Ağustos 2018)
Bazı olayların fazlaca üstüne gidiyorsunuz. Bu şekilde sorunların çözüleceğine inanıyorsunuz. Bazı sorunların çözümünün irade kadar da zamana endeksli olduğunu düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed