Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2021)
Eğer sırlarınızı her tanıdığınız kişiye anlatırsanız bunlar daha sonra size karşı koz olarak kullanılabilir. Duygusal ilişkilerinizde oldukça başarılısınız. Duygularınızı açıklayabilir ve beklediğiniz karşılığı bulabilirsiniz ancak sizi çekemeyen kimselerin araya girmeleri ihtimali var. Böyle bir duruma karşı da gereken önlemleri almalısınız. Eğer evli bir boğaysanız, eşinizin bir sürpriziyle çok sevinebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Haziran 2021)
Bir konuda geliştirdiğiniz ürkeklik, o konuya uzak durmanıza neden oluyor. Bu tavrınız, bu gelişmenin zamanla tamamen sizinle ilgili bir hale dönüşmesine yol açabilir. Bunu, yersiz kaygılarınızla şimdiden göremiyorsunuz. Sizi çok önemsiyormuş gibi davranan kişilere karşı hemen sempati beslemeye başlıyorsunuz. Kendinizi bu anlamda düş kırıklıklarından kurtarmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2021)
Kartınız sihirbaz... Kendinizi bazı konularda frenlemeniz gerekiyor. Mesela aklınızdan geçen her şeyi herkese söylemeyin,yada işinizde sinirinizi fazla dışarı yansıtmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2021)
Sevgi dolu tavrınızla pek çok sorunun üstesinden geleceksiniz bugün. Siz ılımlı davrandıkça eşiniz de diğer insanlar da daha uyumlu hareket edecek. Bugün herkes size karşı olan sorumluluklarını bilecek. Pembe gözlükler bazı art niyetlileri görmenize engel olmasın sakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2021)
İş konularında önemli gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili yapacağınız görüşmelerde şansınız inanılmaz açık olacak. Ancak sayıların ve evrakların söz konusu olduğu yerlerde disiplinli ve dikkatli olmanız gerek. Bu konularda şansınıza değil dikkatinize ve çalışkanlığınıza güvenmelisiniz. Anneniz ile ilgili konularda bazı hareketlenmeler öne çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Haziran 2021)
Bugün işinizde ayrıntılara özen göstermelisiniz yoksa altından kalkamayacağınız projele girebilirsiniz. Ortak çalışmalar size bu konuda bayağı bir yardımcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Haziran 2021)
Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler var. Olaylar karşısında daha sakin davranmalısınız. Beklenmedik gelişmeler üzerinizde baskı yaratabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanmayacaksınız. Sizin için, başkalarına önemsiz gelen konular fazlaca önem taşıyabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Haziran 2021)
Para konularında sözlü olarak pek kabul görmeyen ilkeleriniz var. Ama birçok insan tarafından içini çin imreniliyorsunuz. Paylaşmacısınız. Ama insanların destek ihtiyaçlarını mutlaka dile getirmeleri gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Haziran 2021)
İleriye yönelik hedeflerinizi yeniden gözden geçirmeli ve yakın çevrenizdeki gelişmeleri gözardı etmemelisiniz. Hareket ve iletişim güne hakim.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed