Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
Geleceğe yönelik hedeflerinizi koyarken bugün biraz zorlanabilirsiniz. Düşüncelerinizi toparlamak da zorluk çekebilir gerçekten ne istediğinizi biliyor halde olmayabilirsiniz. Ancak gerçek hedefinizi belirledikten sonra harekete geçmenin size birçok başarıyı da beraberinde getirebileceğini söyleyebilirim. Sevgi anlamında kendinizi güvensiz hissedebilirken, sosyal ilişkilerinizde de bazı yanlış anlaşılmalara karşı kendinizi korumayı bilmelisiniz. Sosyal çevreniz genişleyebilir, yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sorumluluklarınıza daha planlı bir yön kazandırma zamanı geldi.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Mart 2018)
Yarım kaldığına inandığınız ve toparlama niyeti taşıdığınız bazı konular var. Bunlarla ilgili belli ölçülerde abartılı yaklaşımlar içindesiniz. Biraz iyimserlik, yarım kalmışların sayısını azaltabilir. Gizemli konular ve tavırlara ilginizin artabileceği bir gün. Bugün, genelde olağanlık olarak yorumladığınız birçok şey, gözünüze enteresan olarak görünebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
Zeka ve cesaretinize tüm insanlar hayran kalıyor. Yeni teklifler sizlere cazip gelecek, değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
Maddi dünyaya ait konularda mantıklı davranma ve kazanç hedefleyen kararlar alma şansınız olmayabilir. Bugün para sizin için gereğinde gözünü kırpmadan feda edilebilir bir şey. Sonradan üzülme ihtimalini de düşünün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Mart 2018)
Yeni bir işe atılmak için çeşitli planlar yapıyor ve en uygun zamanı bekliyorsunuz. Tembel durmayı sevmediğiniz ve hareketli bir insan olduğunuz için sürekli bir koşuşturmaca içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2018)
Bu rahat tavrınız ve iyimserliğiniz insanları size çekiyor ve her alanda zorlanmadan işlerinizi yaptırabilmenizi sağlayacak. Sağlam temellere dayanan iş ilişkilerine ihtiyacınız var. Geleceğinize yönelik beklentileriniz, bu ilişkiler içinde hayat bulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Mart 2018)
Parasal açıdan beklentileriniz var. Bu beklentilerinizin bir kısmı bugün gerçekleşecek. Kısmen de olsa rahatlayacak ve maddi sıkıntınızı hafifleteceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Mart 2018)
Yoğun bir gün. Elinizde bitirecek çok iş olabilir. Günlük düzeninizi gözden geçirip sağlığınıza özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed