Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Normalden farklı şeyler denerseniz, daha eğlenceli ve stresten uzak vakit geçirebilirsiniz. Duygularınızı kontrol altında tutmanız planlarınızı uygulayabilmenizi sağlayacaktır. Sizinle aynı hedefleri olan kişilerle iş birliği içine girmeniz size kazandırabilir. Önerilerde bulunmanız, uzlaşmaya açık ve paylaşımcı olmanız durumunda bir iş birliğiniz güçlenebilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Bugün sinirli ve gergin olabilirsiniz. Özellikle yakın çevrenizdeki insanlara karşı sert tutumlar sergilemeniz olası. Bugün beklediğiniz bazı gelişmeleri yaşayamamanın sıkıntısını ve stresini yaşayabilirsiniz. Öğleden sonrayı arkadaşlarınızla geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan bazıları ile hafta sonu için plan yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Kartınız Kardeşlik... Sosyal yaşamınızda aklınız başınızda değil gibi sürekli kendinizi suçluyor ve aleyhinize sorular yöneltiyorsunuz. Bu huyunuzdan biran önce kurtulun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Genç kuşakla yaşadığınız ihtilaflarda bazen kusurlu olduğunuz taraflarınızı görmeniz gerekiyor. Teknoloji ve yeni dünya kriterlerine ayak uydurun. İş yerinizdeki huzurun bozulmasına asla izin vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Yeni fikirler geliştirme ve buna bağlı olarak araştırma konularında daha verimli olacağınız bir gündesiniz. Gerek duygusal gerekse işe dair meselelerde rekabet içeren durumlar olabilir. Şansınızın da yardımıyla öne geçebilirsiniz. Ufak hediyeler veya işten yana bir ödül alabilirsiniz. Daha çalışkan ve isteklisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
İş ortamınızda uzun zamandır sürdürdüğünüz işbirliği, yakında bir miktar para katılımı gerektirebilir. Bir iş bağlantınızla ilgili barındırdığınız endişelerde haklılıklar görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Sevgilinizin şikayetlerini küçümsemeyin. Ani çıkışlarınız var. Önünüzde duygularınızı sergileyeceğiniz fırsatlarınız olacak, bunlardan yararlanmaya çalışın. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve işinizi değiştirme arzusu duyabilirsiniz. Gereğinden fazla beklenti içine girmek hayal kırıklığına neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Yeni bir işe başlamak suretiyle maaşınızın yükselmesini bekliyorsunuz ve bu size rahatlık sağlamış. Çıkacağınız tatilde korktuğunuz kadar çok para harcamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Mayıs 2018)
Kendinizi sorumlu hissettiğiniz bir olayın içine size düşen sorumluluktan fazla giriyorsunuz. Bu yaklaşım üstünüzden bazı sorumlulukların alınmasına yol açabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed