Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Yaşamla ilgili baş edemediğiniz bazı konularda ailenizin fikirlerini alma konusunda ısrarcı davranabilir fakat onların fikirleri doğrultusunda hareket etmek istemeyebilirsiniz. Aile bireyleriniz yaşamınıza müdahale etme konusunda size karşı biraz ters davranabilirler. Ancak siz de bu noktada onlara karşı daha ılımlı olmayı tercih edip sizin kötülüğünüze olacak bir şeyi istemeyeceklerini kabul etmeli ve onlarla ipleri koparmamaya önem vermelisiniz. Geçmişten beri süregelen sorunlarla baş etmek durumunda kalabilir ve bu noktada fazlaca agresif çıkışlar yapabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmeyi öğrenmeli yaşamınızı tehlikeye atacak kararlar vermekten çekinmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Bugün içiniz içinize sığmıyor. Arkadaşlarınız siz hiç böyle görmediklerini söylüyorlar. Aile içindeki bir gerginliğin çok sevindirici bir şekilde sonuçlanması sizi çok mutlu etti. Gelecekle ilgili umutlarını arttı. İnatçı bir tarafınız var. Arkadaşlarınız bundan şikayetçiler. Kafanıza taktığınız bir konuyu kolay, kolay unutmuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Bugün alacağınız güzel bir haber sizi mutlu edecek. Partnerinizle aranızdaki her problem bitmiş görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Çevrenizdeki insanların fikirlerine değer verip dinlemelisiniz. Kendinize göre uygunlarını kabul edip gerekli katkıları almanız ve gelişime, yeniliklere açık tavırlarınız sayesinde başarılı olabileceğini bir gün yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Maddi kaynaklarınızı daha temkinli kullanıyor, sahip olduğunuz avantajları korumak adına çaba gösteriyorsunuz. Ortaklaşa miras konuları yanında, yabancılarla ilgili bir yatırım planı sizi harekete geçirebilir. Aynı zamanda aileden gelecek yeni destekler önünüzü görmenize yardımcı olacaktır. İş hayatında dikkat çeken projelerin ön hazırlıklarına başlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Sıkı çalışmalarınız devam ediyor. Ama bir sonuç elde edebilmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak. Bir çalışma arkadaşınıza karşı güven dolusunuz. Arkadaşınız bu anlamda biraz ağır bir sorumluluk hissi içersinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Bu kadar kuruntulu olmanız, sizi güzel bir ilişkiden mahrum ediyor. Kendinizi biraz gevşetir ve rahatlatırsanız, aşk hayatınız herkesi kıskandıracak boyutlarda olacak. Bugün iş çevrenizdeki kişilerin bazı yalanlarıyla karşılaşmanız mümkün. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Yakın ilişkilerinizdeki para konulu sürtüşmeler bugünlerde ritmini düşürebilir. Aldığınız son önlemler bir parça işe yarayacak. Parasal destek verdiğiniz kişiler, yakında size mutlu haberlerle gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Şubat 2018)
Aile büyüklerinizle ilişkilerinizi şu günlerde her zamankinden çok önemsemeniz, elinizden geldiğince ön planda tutmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144567 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed