Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Aşkta her ne kadar yaralı olsanız da son bir enerjiyle ayağa kalkma vaktidir. Zira artık kendinizi daha iyi anlatmanın zamanı gelmiştir. Aşkta duygusal anlamda ne istediğinizi bilecek ve ona göre davranma yolunu seçeceksiniz. Karşınızdaki kişiden de fazlaca bir beklenti içinde olmadan hareket ederseniz mutlu olmak için daha fazla sebepler bulabilirsiniz. Sevmek ve sevilmek bu kadar güzel bir duygu iken bu duyguları boş yere yıpratmak zaman kaybından başka bir şey değildir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Mart 2018)
Duygularınızı istediğiniz rahatlıkla sergileyemediğiniz, kendinizi sınırlı bulduğunuz ilişkiler içinde çözüm arayışlarınız var. Bu ilişkilerin getirileri, götürüleri arasında sıkışmış gibisiniz. Bu sıralar birtakım yolculuklar gündeme gelebilir. Ziyaretten çok, bir şeyleri kotarma amacı taşıyacak bu yolculuklarda, pek istemediğiniz kişilerle birlikte olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Kartınız Çöl... İçinizden geçenleri öfke patlaması yaparak konuşma arzusunda olduğunuzu bilmenizden dolayı bugün çevrenizden uzak kalarak yalnızlığı tercih ettiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
İşinizde dikkatli olmanız gereken bir günde bulunuyorsunuz. Gerçekleştirmek istediğiniz planı yarına erteleyin. Sağlıklı görüntünüzün altında bir takım rahatsızlıklar gündeme gelebilir. Doktor kontrolünü ihmal etmeyin. Aşk hayatınızdaki durgunluk bir süre daha devam edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
Ay burcunuzda size her açıdan güven ve istikrarlı olma şansı getiriyor. Kendinizi öne çıkarabilir, başkalarını etkileyebilirsiniz. Kafanızda tasarladığınız olayları kontrol altına alarak ilerleyebilirsiniz. Artık şanslı girişimler yapmakta, geniş imkanlar hedeflemekte başarılı olacaksınız. Şartların akıcı ilerlemesi ile ilişkilerde daha dışadönük ve keyfe yönelik olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Mart 2018)
Bazı yeni değerlendirmeler, iş yaşamınızdaki puan cetvelinizi eksilerden koruyabilir. Kendinizi hiç sorgulamadığınız bazı aksaklıklar söz konusu. Bunlarla ilgili uyarılar, süre içinde güvensizliğe dönüşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Mart 2018)
İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Mart 2018)
Bazı sıkışıklıklarınız, bu konulara biraz fazla iyi niyetli yaklaşımınızdan kaynaklanıyor olabilir. Her zamanki tokgözlü ve kendine yeten görünüşünüzün etkisi sandığınızdan fazla.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Mart 2018)
Bugün çevrenizdeki bazı insanların sert tepkileri ile karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun. Bir dostunuzun başına gelen bir olay canınızı sıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed