Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Ailenizin geçmişe dair yaşadıkları sorunlar bugün sizin de finansal koşullarınızı etkileyecek noktaya gelebilir. Bu zamanda önce bunun sebeplerini belirlemeli sonra ona göre bir plan oluşturmalısınız. Hiç bir sorun çözülemez değildir. Sadece çözüm yollarını bilelim veya bilmiyorsak öğrenelim. Aşk hayatınızda ise olumlu gelişmelere hazır olun. Beklediğiniz, olmasını çok istediğiniz durumlara karşı gözlerinizi dört açın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Aile bağlarınız kuvvetli. Yine de bazı kaçınılmaz nedenlerle çok seyrek görüşebiliyorsunuz. Bu sizin arada bir hüzün yaşamanıza yol açıyor. Durgun bir hafta sonunun arkasından oldukça hareketli bir haftaya giriyorsunuz. Gündelik, çözümü kolay ama bir takım haklı güvensizliklerle sürüncemede bırakıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
AŞK: Her ortama uyabilen hoşbir mizacınız var. Alçak gönüllüve yumuşak başlı oluşunuzpartnerinizi memnun ediyor.Ancak diğer günlerde olduğu gibibugün de kıskançlık yaratmayın.PARA: İş yerinizde kendinizdenüstün kişiliği olan insanlardan uzak durmayaveya mesafeli olmaya özen gösteriyorsunuz. Oysaüstleriniz bir şeyleri hal yoluna sokma peşinde.SAĞLIK: Vücudunuzda bazı kırgınlıklar ve dirençdüşüklüğü olabilir. Vitamin ve meyve tüketin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
İşte bazen gözünüz hiçbir şeyi görmüyor. İçinizde kopan fırtınalardan çevrenizi de haberdar etseydiniz, onlar da hazırlıksız yakalanmazdı. Neyse, siz yine de bugün işinizi ihmal etmeyin. Kendinizi tam olarak veremeseniz bile en azından görüş alışverişiyle fayda sağlamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Bugün sizin için çok olumlu geçebilir. Maddi imkanlarınızı genişletmek üzere yeni şanlar yaratacaksınız. Akıllıca yatırımlarınız hızlı ilerlerken, çalışma kapasiteniz size beklediğiniz kaynakları getirecektir. Belki zekanızı, kişisel ilişkilerinizi somut sonuçlar almak üzere kullanabilirsiniz. Ödemelerle ilgili yaşadığınız sorunları aşmaya başlıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ocak 2018)
İşinize olan bağlılığınız zaman, zaman özel işlerinizi aksatmanıza neden oluyor. İş arkadaşlarınız sizin enerjinize ayak uyduramadığı için, bugün kendinizi başkalarının işini yaparken bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Paranın esiri bir yapınız olmamasına rağmen, bu konuda endişelenmekten kendinizi alamıyorsunuz. Para gereken yerlere bayağı kafa yormuşsunuz. Durumunuz düzelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ocak 2018)
Ara sıra aşırılığa vardırdığınız duygusallığınızı baskılamaya çalışın. Önemli konularda duygularınıza prim vermeniz, kendinizi yeterince ortaya koymanızı engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed