Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Özel ilişkilerde bazı konularda hep aynı hatayı tekrarlıyor olmanız sizi sevgi konularında karamsar bir ruh haline bürünmeye itiyor olabilir. Fakat bu noktada kendinize samimi bir şekilde öz eleştiri yapabilmeli ve nerede hatalar yaptığınızı çok iyi tespit edebilmelisiniz. Geçmişte yaşadıklarınızı düşünürseniz tekrar aynı hatalara düşmekten vazgeçersiniz. Ancak bu yaşanılan olaylardan tecrübe edinmediğiniz sürece yaşadıklarımızın bir tekrardan oluşması hiç de tahmin edilemez bir durum değil.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Çevrenizdekilerden çok şey bekliyorsunuz ve bunlar karşılanmadığı zaman da üzülüyorsunuz. İnsanların verdikleriyle de yetinmeyi bilmek sizi daha mutlu edebilir. Bugün en yakınlarınızdan bile gizlemeyi uygun göreceğiniz çok özel bir görüşme söz konusu. Bu gizlilik, bazı meraklardan korunmanın dışında da niyetler taşıyor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Bugün duygusal dünyanıza her zamankinin aksine daha fazla zaman ayıracak ve onunla fikirbirliği yapacaksınız. Karşınıza büyük fırsatlar çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
İlişkiler söz konusu olduğunda kalıcı olanlarına meyletmeniz gereken günlerdesiniz. Saygı çerçevesinde ilerleyen birliktelikler yaratma şansınız var. Yeter ki niyet edin. Çekingenlik ve kaygılar bu niyetinizi beslemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Sizi yoran ve disiplinli olmaya zorlayan uğraşlar sürüyor. Olumlu yönü ile kendinizi göstereceğiniz yeni olanaklara dikkatinizi vermelisiniz. Yaptığınız çalışmalar ve sonuçları görünür olmanızı sağlayacaktır. Ortaklaşa işlerde başlayan yeni dönem tek başına ilerlemenizi engelliyor. Başkaların ile maddi manevi bağlarınızı yeniden inşa etmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Şubat 2018)
İşyerinizde seviliyor, sayılıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde karşınıza çıkacak bir gelişme kariyeriniz için önemli bir adımın başlangıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Özel hayatınızda uyumlu, dengeli,ilişkinizi geliştirmenizi ve sahip olduğunuz beraberliği yarınlara taşımanızı kolaylaştıracak. İş hayatınızda yeni olanaklar ve imkanlar var. İşinizde, üstünüz konumunda olan bazı kimselerin desteğini ve beğenilerini kazanarak önemli aşamalar kaydedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Yakında şehir dışında bir satış işiniz olabilir, ama yeterince ilgi göstermeyebilirsiniz. Para konusunda bir ürkeklik geliştirmiş gibisiniz. Yaşanmış bazı kötü deneyimlerin etkisi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Şubat 2018)
Eksik değerlendirmelerle yöneldiğiniz olaylarda agresif tavırlara dikkat. Etkilendiğiniz insanlar, size her zaman kredilerini sunmayabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed