Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2021)
Orijinal ve özgün fikirleriniz, herkesin oldukça gergin olabileceği veya stresli ya da ani gelişmelerin yaşanabileceği şu günlerde ve bu atmosferde sizin diğerlerine oranla daha dingin hissetmenizi sağlayabilir. Bazı kişiler hakkında beklenmedik bilgiler ortaya çıkabilir. Bu durum sizin için şaşırtıcı olsa da, bu kişiyi desteklemek isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Şubat 2021)
Bugün zihinsel faaliyetlerinizi gerçekleştirmeye fırsat bulabileceğiniz sakin , rahat bir gün olacak. Hobilerinizle meşgul olmak, kafanızı dinlemek için çevrenizdeki insanlardan uzaklaşma imkanı bulacaksınız. Akşam saatlerinde alacağınız bir haber ile arkadaşlarınızdan birini ziyarete gidebilirsiniz. Sağlığınız oldukça iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2021)
Sizdeki sevecenlik ve şefkatpartnerinizi mutlu ediyor.Uyumlu olduğunuzu düşünüyorfakat siz ilgisizlikten bunaldınız.Kendi adınıza yeni kararlarvermek istiyor ancak cesaretedemiyorsunuz. Cesur olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2021)
Evde bir değişiklik, dekorasyon, eşyaların yerini değiştirme, sürpriz ev ziyaretleri gibi şeyler söz konusu olabilir. Ancak kısıtlı mekan ya da herkesin aynı görüşte olmaması nedenli olarak tam istediğinizi yaratamayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2021)
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Şubat 2021)
Bazı davranışlarınızın sizde bir yetersizlik duygusu yaratmasına izin vermemelisiniz. Saptadığınız aksaklıkları yoluna koyma çabanız yeterli olamıyor. Sorunu hafta başında yetkili kişilerle çözme yoluna gideceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Şubat 2021)
Kısmet dolu bir gün! Kaybettiğiniz bir şeyi, ya da bir fırsatı tekrar elde etmeniz çok mümkün. Uyanık olun ve şansın size bu lütfundan bu defa yararlanın. Çalışkanlığınız ve işinizdeki başarınız çevrenizce takdir ediliyor. Ama bu durum sizi rahatlatmamalı, çünkü işinizin doğasında rekabet var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Şubat 2021)
Yatırımlarınızda dikkatli olmalısınız. Yanlış bir adım uzun süren pişmanlıklara zemin hazırlayabilir ve huzursuzluk duyabilirsiniz. Ani masraflar bütçenizi güçlük yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Şubat 2021)
Yeniden başlama yolunu seçmediniz. İkinci bir fırsatı kesinlikle değerlendirin. Aksi takdirde çok pişman olursunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed