Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
İkili ilişkilerinizde kıskançlık ve sahiplenme duygusunun abartılmamasında fayda vardır. Bu tarz duyguların bugün sizi kontrolden çıkartmasına izin vermeyin. Motivasyonunuzu yükseltecek konularla karşılaşmanız bazı önemli kararlar almanızı sağlayabilir. Gündelik yaşamınızı ve sağlığınızı düzenleyebilecek önemli destekler alabilirsiniz. Aşk, sevgi ve flörtlerle ilgili toparlayıcı etkilerle hayatınızı şekillendirmek isteyebilirsiniz. Sevindirici uzun vadeli bazı gelişmeler çok yakında.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mart 2018)
Size çok yakın birinin kafasındaki soruları netleştirmeye çalışacaksınız. Onun bir kararsızlık, ardından da karamsarlık içine düşmesini istemiyorsunuz. Bugünlere yönelik bazı kararlarınızı geçmişte biraz yanlış aldığınızı fark edeceksiniz. Bunun farkına varmak sizi bugün biraz üzebilir. Bununla ilgili düştüğünüz çıkmazdan bir arkadaşınızın desteğiyle çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
AŞK: Karşı cinsin duygusalduruşu hemen sizi çekiyor. Hayalpeşindesiniz ve kendinizi süreklimutluluğa hazırlıyorsunuz. Amabunun için biraz erken olması aşkkonusundaki olumludüşüncelerinizi değiştirmemeli.İŞ: Kendinizi sadece mantığa adapte ediyorsunuz.Güvenilir ve doğru bildiğiniz işi yapmanızdandolayı parasal ve içsel olarak rahatsınız.SAĞLIK: Sağlıkla ilgili şüpheleriniz gün yüzüneçıkıyor. Cilt sorununuzu aşmanız sizlerin elinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
İş yerinde size yakın görünen insanların lafına çok güvenmeyin. En fazla ihtiyacınız olduğu anda yanınızda olduklarını hissedeceğiniz o destek veren sözleri duyamayabilirsiniz. Açık ve ciddi olarak verilen taahhütlere inanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mart 2018)
Aşırı bir yorgunluk içindesiniz. İşlerinizin bir kısmını üzerinizden atmak istiyorsunuz. Bunun için daha yetkili birisiyle görüşeceksiniz. Görüşme sonunda içiniz rahatlayacak. İş yaşamınız çok düzgün, çok istikrarlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2018)
Bitirdiğiniz bir ilişkiniz yeniden gündeme gelebilir. Bu durum sizi derinden etkilese bile oldukça güçlü bir yapıya sahip olduğunuz için bu durumun üstesinden kolayca gelebileceksiniz. İşbirliği içinde olduğunuz bazı kişilerde, önemli ayrıntılara gereken önemi vermediğiniz izlenimi gelişebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mart 2018)
Parasal konularda yeni ve farklı beklentiler içinde olacaksınız. Bu beklentilerinizi gerçekleştirebilmek için yakınlarınızdan yardım alabilirsiniz. Hediye almayı çok seviyorsunuz. Bugün yine sevdiklerinize hediyeler alarak masraf yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mart 2018)
Hep aklımdasın, diyerek, arayıp sormadığınız birtakım insanlar, sizi artık defterden silmek üzere.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed