Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2021)
Bugün bazı görevlerinizi, sorumluluklarınızı veya günlük sıkıcı işleri bir kenara bırakıp, hayallere dalmak istiyorsanız, hayatın sert uyarılarından önce ben uyarıyım istedim: '' Hiç günü değil!'' Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (29 Mart 2021)
Bugün, yaşamınızda değişiklik yapmak isteyebilir ve bunlar için girişimlerde bulunabilirsiniz. Enerjinizi doğru yönlendirmeyi başarırsanız her istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ikili ilişkilerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Günü yalnız geçirmemeli ve değişikliklere açık olmalısınız. Çok şey öğrenerek ufuklarınızı genişletebileceğiniz bir gündesiniz. Öğle saatlerinde hareketlilik var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2021)
Kartınız Kutsallık... Olaylardan olumlu veya olumsuz etkileneceğiniz gündesiniz. Kartınızın da söylediği gibi kutsal ve iyi niyetli olmanız sorgulanmanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2021)
Eğitim almak, bilgi sunmak, emek verdiğiniz şeyleri göstermek ve aklınızdan geçen fikirleri işe yarar biçimde diğer insanlarla da paylaşmak için elverişli bir günde bulunuyorsunuz. Yayıncılıkla il-gili işlerden verim alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2021)
Bugün işe ve aileye dair konularda hareketlilik gözüküyor. Aileye özellikle anneye dair konularda sorumluluklarınızı ihmal etmemeye özen gösterin. Rahat tavırlarınız bazı sorunlara sebep olabilir. İleri görüşlü yaklaşımlarınız işinizde başarı getirebilir. Ancak kendinize aşırı güvenip gereksiz risk almamaya dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (29 Mart 2021)
İşlerinizdeki yoğunluk yüzünden bir hayli strese girdiniz. Bunlardan kurtulmak ve kafanızı toparlamak için bir tatile ihtiyaç duyabilirsiniz. Amirinize danışın, sizi anlayışla karşılayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (29 Mart 2021)
İkili ilişkilerde hislerinizi ikinci plana atıp, mantığınızın sesini dinlemeniz gerekiyor. İşyerinizdeki bir çalışma arkadaşınıza duyduğunuz güvensizlik, önümüzdeki günlerde iyice pekişebilir. Çok kararlı durduğunuz bir konuda birtakım çekinceleriniz var. Bunları açığa vurmanızda yarar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (29 Mart 2021)
Yakında şehir dışında bir satış işiniz olabilir, ama yeterince ilgi göstermeyebilirsiniz. Para konusunda bir ürkeklik geliştirmiş gibisiniz. Yaşanmış bazı kötü deneyimlerin etkisi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (29 Mart 2021)
Çekingenlik gösterdiğiniz konularda, farkında olmadan, potansiyel kayıplarınızın altına imza atıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed