Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Zamanınızı alan veya sizi boş işlerle oyalayan kişiler olabilir. Planlarınızı takip etmeli, ama maddi ve hukuki noktalarda problem varsa biraz daha dikkatli ilerlemelisiniz. Tüm gerçeklere hakim olmanız nasıl ilerleyeceğiniz noktasında size yardımcı olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Hiç uygulayamayacağınız projelerle yaşamınızı güçleştirmemeli, küçük tatminlerle yaşayan insanların mutluluklarından ders çıkartabilmelisiniz. Yakın bir zamanda bazı küçük problemlerinize çare olabilecek çok somut öneriler gelebilir ve karamsarlığınızı atabilirsiniz. Uzun bir süredir beklemede olduğunuz bir haber, şu sıralar kapınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Kartınız Yıkılan Kule... Duygusal bağlamda bugün gurur meselesi yaptığınız birçok ayrıntılar olabilir. Ancak dertleştiğiniz insanı doğru bulun ki sizi yanlış yönlendirmesin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Hayattan eskisi kadar zevk almıyor, toplumdan uzaklaşıyorsunuz. Bu tavrınız kendinizi cezalandırmaktan başka bir işe yaramıyor. Kültürel faaliyetlere katılarak kafanızdaki kuşkulardan kurtulun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Bugün daha rahat ve huzurlu etkiler altındasınız. Kardeşlerle ve yakınlar ilişkilerden yana olumlu gelişmeler yaşanıyor. Ãœzerinizdeki gerginlik yaratan ortaklıklar ve ikili ilişkiler ise akıcı bir dönemi işaret etmekte. Bir araya geleceğiniz kişilere eğitim temaları ve zihinsel uğraşlar üzerinde çalışabilirsiniz. Hafta sonu ise iç huzurunuz yanında baba ile ilgili konular önem kazanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Sizden daha yetkili birinin yanlış tespitlerine biraz kolay ortak oluyorsunuz. Çok yürekli ve atak görünüşünüz, iş ilişkilerinizde aranılan biri olduğunuz izlenimine yetmiyor. Geri planda kalmaya istekli gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Duygusal yoğunluğunuzu karşı cinse ifade etmek konusunda çok başarılı olduğunuz söylenemez. İlişkinizde daha mutlu olmak için düşüncelerinizi sevgilinizle paylaşmalısınız. İş konularında ilginç gelişmeler gündemde. Beklediğiniz gibi gelişen olaylar sizi heyecanlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Ailenize ait bir mülkün satışı gündeme gelebilir. Siz bu satıştan bir şey beklemiyor görünüyorsunuz, ama sizi bu işin dışında görmek isteyen kimse yok. Dostlar arasındaki para alışverişleriniz çok saygıdeğer.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Ekim 2020)
Sorunlarınıza işyerinizde çok kafa yoruyorsunuz ve bu işlerinizin aksamasına sebep oluyor. Derhal kafanızı toplamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed