Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Kariyerinizde birçok şeyi yapmak istiyor fakat bir türlü adım atamıyorsanız veya kendinizi bu konuda yeteri kadar donanımlı görmüyorsanız bir uzman kişiden yardım alıp sizi yönlendirmesini sağlayabilirsiniz. Kafanızda oluşturduğunuz bazı projeler için yardıma ihtiyacınız olabilir ve bu projeyi birkaç kişi ile birlikte yönetmeniz gerekebilir. Hatta hazır işe başlamışken bir anda kaygılanıp bitirmek dahi isteyebilirsiniz. Kendinizi bir an önce toparlamalı ve sizi engelleyen şeyleri bir bir tespit etmeli ve bunları gidermek için hızlıca çözüm yoluna gitmelisiniz. Aksi takdirde idealleriniz hayal olmaktan öteye geçemeyecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mart 2018)
Gün içinde zaman zaman gerilimler yaşayabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Ailenizden bazı kimselerle fikir anlaşmazlığınız var. Bu anlaşmazlıklar bugün su üstüne çıkabilir. Sorunları fazla uzatmamaya dikkat etmelisiniz. Ne kendinizin ne de başkalarının keyfini kaçırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Mesleğinizi geliştirmek için her çabayı gösteriyor hata maddi yatırımlar bile yapıyorsunuz. Çok para kazanmayı amaçlarken ekonomik çöküntü yaşayabilirsiniz. Dikkatli harcama yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Sevgilinizi bugünlerde üzüyorsunuz.İşinizle ilgili sorunlarınızdan onu sorumlututuyor gibisiniz. Beklenmedikbazı gelişmeler sizi huzursuzedebilir. Ancak sakin olmaya gayret edin. Parakonusunda şanslısınız. Birikimlerinizi dikkatlikullanırsanız kısa zamanda geliriniz artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Gündelik işler ve tamamlanması gereken konular öncelik kazanıyor. İşlerinizi iyi planlayarak öncelik kazanan işlere yer açabilirsiniz. Daha fazla çaba göstermeniz gereken konular karşısında etkin olmanız gerekecek. İş ortamında eksikliklerinizi daha iyi görmeli, kendinizi geliştirmelisiniz. Somut işler çıkarabilirsiniz fakat, hizmet etmeniz gereken işler ağırlık kazanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mart 2018)
Mesleki bilginizi arttırma niyetiniz iyi bir kariyer elde etmenizi sağlayabilir. Karizmatik havanız, iş ilişkilerinizde inisiyatif kullanma kolaylığı sağlıyor. Gelecek adına umutlu görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mart 2018)
Kararlarda ilk kişi olma eğilimi barındırıyorsunuz. Bu konuda ortak hareket etmeniz, muhtemel gelişmeleri olumlu bir hale getirebilir. İş yerinde uzun uğraşlar sonucu elde ettiğiniz bir hak, fazla ciddiye almadığınız ve alışkanlığa dönüşmüş bir özelliğiniz nedeniyle kaybedilmek üzere.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mart 2018)
Parasal açıdan beklentileriniz var. Bu beklentilerinizin bir kısmı bugün gerçekleşecek. Kısmen de olsa rahatlayacak ve maddi sıkıntınızı hafifleteceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mart 2018)
Sokaklarda yalnız yürürken dikkatli olun. Bir eşyanızı kaybedebilirsiniz. Bu tür tehlikelere karşı ayık olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed