Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Yaşamınızda bir an önce gerçekleştirmek istediğiniz kariyerinizle ilgili çalışmalar sizi bir adım daha öne çıkaracak ve gitmek istediğiniz adrese doğru yaklaştıracaktır. Aile büyüklerinizden birinin önemli desteği ile alacağınız kararlar sizleri cesaretle geleceğe doğru taşıyacaktır. Hedefinizi gerçekleştirme konusunda yardım almaktan çekinmeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
İçinde bulunduğunuz koşulları düzeltmek için çok önemli adımlar atabilirsiniz. Bu fırsatı iyi kullanmalısınız. Enerjik ve hareketli günler geçirmeniz söz konusu. Yapmayı planladığınız yenilikler için uygun fırsatlar yakalamanız muhtemel. Yakında kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz ve bu yolculukta size eşlik etmek isteyenler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Aileniz ile geçireceğiniz bir gün olacak bugün. Tatilin tadını dinlenerek çıkaracaksınız. İşinizdeki ve sosyal hayatınızda ki olaylar sizi çok yıpratmıştı zaten.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
İki aşk arasında kalabilir, bunun ağırlığını kaldıramadığınız anlarla karşılaşabilirsiniz. Bu kişilerden birinin sizin için yaptığı fedakârlığı unutmamalısınız. Bugün büyük bir projeye imza atacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Canlı ve tempolu bir dönem başlıyorsunuz. Bir taraftan kazançlarınızı ve maddi çıkarlarınızı gözetmek isterken, diğer taraftan yakın çevreye odaklısınız. Dinamizm içeren eğitsel çalışmalar karşısında yapıcı adımlar atılabilir. Ancak sözlerinizle kırıcı olabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal hayatın getirdiği yapıcı çalışmalar sizi motive edecek. İlham alacağınız akıcı paylaşımlar içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
İş yaşantınızda sağlam bir bir noktada olduğunuzu düşünüyorsunuz. Bugünlerde işinizin yoğunluğu beklediğiniz ölçüde. Çalışmalarınızda oldukça disiplinli ve planlı olmanız sayesinde, bu iş yoğunluğunun altından rajatça kalkabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Partneriniz küçük nedenlerle problem yaratacak tavırlar içine girmeye hiç niyetli değil. Fakat siz ısrarla, yapıcı eleştirileri, suçlama gibi algılamaya devam ediyorsunuz. İş yaşamında zorlu bir dönem sizi bekliyor. Sarsılan itibarınızı yeniden kazanmak için çok çalışmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Hayallerinizin gerçekleşmesi için gerçekten de çok paraya ihtiyacınız var. Geliriniz hiç fena değil ama siz daha fazlasına ihtiyaç duyuyorsunuz. Bugünlerde daha kısıntılı yaşamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Mayıs 2018)
Bugünlerde karar verip almayı düşündüğünüz pahalı bir şey sevgilinizle aranızı açabilir. Hobilerinize yaptığınız harcamaların nasıl tepki aldığını biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed