Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Aşk ve ilişkilerde bugün itibarıyla şanslı etkiler sizlerle olacaktır. Eşinizden beklentilerinizi karşılayacağınız güzel geri dönüşler alacak ve birbirinize olan samimiyetinizi daha içten ifade edebileceksiniz. Bekar olan boğalar için de aşk adına güzel etkiler devrede olacak. Yaşamlarına küçük mucizeler ve tesadüfler dokunabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Bilinçaltınızda sakladığınız bir takıntınız bugünlerde yine açığa çıkabilir. Dönüp geçmişinizle hesaplaşabilirsiniz. Aile bağlarınızın sağlamlığı, bu zor dönemi atlatmanıza yardımcı olabilir. Bir arkadaşınız bu hafif sıkıntılı döneminizde size yardımcı olmaya çalışacak. Dostluğunuzun değerini daha da anlayacaksınız. Kısa ve cazip bir yolculuk teklifi alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
AŞK: Partnerinize karşı çokanlaşılmaz ve huysuzdavranıyorsunuz. Bu onungerilmesine neden oluyor. Sizianlamayı denese de gün gelipbunu denemekten vazgeçebilir.Ne yaptığınızın farkına varın.İŞ: Herkes tarafından seviliyorsunuz ve cana yakınbir yönünüz var. Herkesi ciddiye almanız, iyi birdinleyici olmanız sizi işinizde üstün kılıyor.SAĞLIK: Çiçek kokuları ilginizi çok çekiyor vekeyfinizi yerine getiriyor. Oda kokuları kullanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Eşinizle veya muhatap olduğunuz diğer insanlarla aranıza bazen duvarlar çekiliyor. Ama emin olun bu sadece karşınızdakinden kaynaklanmıyor. İletişim sorunlarını aşabilmeniz için sizin de gayret etmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Ortaklaşa işler ve evlilik konusu yerini parasal paylaşımlara bırakmış durumda. Eş ya da ortağın para durumu sizi bazı belirsizliklere götürebilir. Risk almadan finansal yatırım planlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Bazı engellere rağmen, akılcı davranabilirsiniz. Başkalarının kaynaklarını kullanma şansınız olacak. Eşle olan duygusal bağlar fedakarlık içerecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Yeni desteklere ve arkadaşlıklara ihtiyacınız var. Birikmiş sorunlar, yeni tartışmalarla yeniden karşınıza çıkabilir. Üstesinden ancak soğukkanlılığınızla ve çalışkanlığınızla geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Nisan 2018)
Mali durumunuz sandığınız kadar kısa vadede sevinç getirmeyebilir.Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz. Oysa yeni bir bütçe yapmanız yarar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Nisan 2018)
İş hayatınızda beklentili olduğunuz ilişkilerle ilgili aradığınız fırsatlar çok yakınınızda. Çıkarlarınızı iyi gözetmeniz ve taleplerinizi cesaretle dile getirmeniz gereken önemli bir görüşmeniz olacak
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed