Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Özel yaşamınızda karşınızdaki kişiden beklentilerinizi çok fazla yükseltip hayal kırıklığı yaşamak yerine herkesten olabilecek davranışları yapmasını beklemek daha doğru bir beklenti olacaktır. Bu konudaki görüşlerinizi sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınıza anlatmak yerine partnerinize karşı samimice iletmek daha yerinde olup, bunun aksini yapmamalı ve onların yanlış yönlendirmelerine kapılıp yaşamınızı sıkıntı içine sokmamalısınız. Başkalarının söylemlerini bu konuda itibar etmeyip kendi yaşantımızı kendiniz şekillendirmelisiniz. Hayalci yaklaşımlardan vazgeçerek tutarlı yaklaşımları benimsemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Sevgi ve toplumsal yaşam alanlarında her zamankinden daha başarılısınız. Araştırmaya, öğrenmeye ve haberleşmeye çok önem verebileceğiniz hareketli bir gün. Çıkabileceğiniz yolculuklarda bilgilerinizi arttırma fırsatı bulabilirsiniz. Yapmak istediğiniz değişiklikler için uygun bir zaman.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Bugünlerde çevrenizdekilerin sevgisiyle daha da neşeli ve yapıcı biri haline geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Ask hayatınızda uzun zamandır yaşadığınız coşku yavaş yavaş bir alışkanlıkla yer değiştiriyor. Ama bu konuda bir kaygı içinde görünmüyorsunuz. Beraberliğinizdeki güven her şeyin üstünde görünüyor. İş yerinizde gerçekleşecek olan bir gelişme sizi karamsarlığa düşürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Sosyal hayatın getirdiği değişik aktiviteler sürmekte. Aynı zamanda işten gelecek maddi beklentileriniz büyüyor. Geleceğe yönelik parasal planlarınız olumlu ilerleyecektir. Akşam saatlerinden sonra gizli almış konuların açığa çıkması söz konusu. Size üzüntü kaynağı olacak her gelişmeyi sabırlı yanlarınızla aşmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Nisan 2021)
İşinize olan bağlılığınız zaman, zaman özel işlerinizi aksatmanıza neden oluyor. İş arkadaşlarınız sizin enerjinize ayak uyduramadığı için, bugün kendinizi başkalarının işini yaparken bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Nisan 2021)
İlişkinizi geliştirmek adına yaptığınız her şeye rağmen, istediğiniz noktaya ulaşamamış olmanın çaresizliği, sizi yeni ama belirsiz bir yöne doğru hareket etmek zorunda bırakabilir. İşinizle ilgili artık pozitif düşünmelisiniz. Yaşadığınız değerli tecrübeleri birbirine bağlayarak buna göre hareket edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Yatırım konularında fikir alışverişleri içine gireceksiniz. Bu konularda görüşlerinize duyulan güven, sizin de içinde olmanız istenen değişik düşünce ve niyetleri getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Nisan 2021)
Yakın çevrenizdeki değişikliklerden ötürü kararsızlık çekebileceğiniz bir gündesiniz. Detaylara özellikle dikkat etmelisiniz. Unutkanlıklar zarar verici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed