Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Ailevi ilişkilerde üstlendiğiniz sorumluluklar size hayatınızda kısıtlandığınız hissini yaşatabilir. Onlarla olan iletişimlerinizde yanlış anlaşılmak, sizi olumsuz bir ruh haline büründürebilir. Kariyerinizde geçmişten gelen sorunlara ayrıca dikkat etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Yakın çevrenizle bağlarınız ve iletişimlerinizde bir canlanma olabilir. Enerjiksiniz ancak enerjinizi olumsuz olarak kullanabilir ve gereksiz konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Küçük ancak hoş bir sürpriz yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Kartınız Kardeşlik... Aile içinde hareketlilik var. Mevcut olan sıkıntıları hep beraber çözmenin keyfini süreceksiniz. Böylece ailenize ne kadar yakın olduğunuzu fark ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Özel ve de karşılıklı fayda sağlayacak tek liflere hazırlıklı olun. Tahmin etmediğiniz kişiler maddi kazanç getirecek fikirleri ile karşınıza çıkabilir . Kredi başvurusu ve ödemeler gibi konularda da olumlu gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
İş hayatınızı öne çıkaran pek çok gelişme var. Özellikle ortaklıkların yenilediği son dönemi gözden geçirmeye bakın. Gün ortasından sonra sizi dayanışma içinde görüyoruz. Artık başkalarının öncelikli olacağı pek çok çalışma sizi bağlamakta. Vicdani sorumlulukların, duygusal bağların tatmin getireceği pek çok eylem içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Ocak 2018)
İşlerinizdeki yoğunluk önümüzdeki günlerde de devam edecek. İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu birliktelikten çok kazançlı çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Partnerinize karşı birçok duygunuzdan emin olamıyor ve karar vermekte zorlanıyorsunuz. Aşk yaşamınızda yeni bir karar almak için uygun bir zaman değil. Mesleğinizle ilgili hayalperestliğinizi bir kenara bırakmalısınız. Çünkü ayaklarınız yere basmıyor. Artık gerçek yaşama dönme zamanı geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Bugün bazı ödemeler yapabilirsiniz. Bu ödemeler için gerekli maddi kaynağı daha önceden ayırmıştınız. Bu yüzden ödemelerinizi yaparken hiçbir zorluk yaşamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Ocak 2018)
Dost düşman ayrımı yapmada biraz daha beceri sahibi olmanız gerekiyor. Birtakım sorunlarınızla ilgili taşları kaldırmayı denemelisiniz. Altından hep aynı kişiler çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed