Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Çalışma hayatınız ve gündelik yaşamınızla ilgili sorunlara destekleyici çözümler bulmak için ekstra çaba gösterebilirsiniz. Bazı konularda hep aynı hataya düşüyor olmanız, hayatınızda bazı şeylerin yanlış gittiğinin işaretidir. Bu bağlamda işaretleri erken alırsanız hataları en az şekliyle yaşayıp hayatınıza doğruları daha çok dahil edebilirsiniz. Bunu yapmak gerçekten zor değil. Sadece bazı alışkanlıklarınızı değiştirip, dost çevrenizi yeniden düzenlemeniz yeterlidir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Sadakat duygunuz çok gelişmiş. Bunu da tam hak edildiği yerlerde kullanmayı biliyorsunuz. Bu yüzden sadık dost ilişkileriniz var. Haftaya hafif bir buruklukla başlıyorsunuz. Bunun nedenini siz de çözemediniz. Çok doyumlu bir ilişki yaşamanıza karşı, hafta sonunda dikkatinizin yine de bir yerlere çekilmeye hazır olduğunu gördünüz. Sebep bu gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Bazı konuşmalar hayatınızın akışını değiştirebilir. Ancak sorunları çözmeniz zor olmayacak. Sizleri mutlu etmek bugün zor olsada keyfiniz yerine gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Arkadaşlarınız arasında güven veren bir kişi olarak tanınıyorsunuz. Bu güvene ihtiyaç duyanlar kapınızı çalabilir. Niyetleri sizden faydalanmak değil. Sadece varlığınız bile yeterli. Böylece sizin de huzur bulmanızı sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Son derece kararlı olacağınız bir dönemdesiniz. Yeni adımlarınız geleceğe yönelik planlarınızı içine alarak büyüyor. Aynı zamanda içinde bulunduğunuz gruplarda yenilenmeler ve aktif çalışmalar içinde olacaksınız. Yeni sorumluluklar size başarı getirebileceği gibi, sosyal olanaklarınızı genişletebileceğiniz kişiler hayatınıza girecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Daha akılcı davranmak zorundasınız. Sakin, soğukkanlı davranarak sonuca ulaşmak daha mümkün görünüyor. Düzeltmek istediklerinizi, gerginliğin üzerine gergin bir tavırla giderek düzeltemeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Net kararlar vererek sevgilinizle sorunlarınızı çözebilirsiniz. İşinizle ilgili fırsatları iyi kullanmaya çalışmalısınız. Bazı kişiler yanlış anlaşılmalara fırsat verebilirler. İyimser duygular içinde olursanız, çevrenizdekiler de bunu size geri yansıtacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Maddi konularda ilerleme kaydedebileceğiniz bir gün. Yaratıcıfikirlerinizi uygulamaya koymak için acele etmeyin. Bugün planlama ve durum değerlendirmesi yapmak için çok daha uygun görünüyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Şubat 2018)
Bugün sağduyuya fazlasıyla ihtiyacınız var. Hemen parlayan kişiliğiniz bugün size çok şey kaybettirebilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed