Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Duygusal yakınlık içinde olduğunuz kimseler sizi anlamakta güçlük çekebilirler. Aynı şekilde sinirleriniz de çabuk bozulabilir. Bir anda parlamanız mümkündür. Bu durumları kontrol altına alabilseniz de, alamasanız da uzak yerlere gitmekten kaçınmalısınız. Altında olduğunuz etkiler bu açıdan size çok az şans veriyorlar. Gittiğiniz bir yerde umduğunuzu bulamamanız, istediğiniz saattte yetişememeniz, trafikte takılıp kalmanız mümkündür. Beklediğiniz bir haberin size bir türlü ulaşamaması ya da neşenizi kaçırabilecek haberler almanız da olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Yoğun bir iletişim ve hareket ihtiyacı göze çarpıyor. Çevrenizle ilişkilerinizi daha planlı yürütebilmelisiniz. Çabuk hareket etmeniz gerekiyor. Bugün, sağlık ve iş ortamında detay gerektiren konular ön plana gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Kartınız Yıkılan Kule... Kalbinizden geçenleri bir an önce partnerinize iletmelisiniz çünkü onu sevmediğinizi düşünüyor. Çatlayacak bir ilişkiye şu an kesinlikle hazır değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Kırıcı olduğunuz için sevgilinizi incittiniz.Onunla yaşadığınız küçük birsorunun büyüme olasılığı var. Duyguyönünüzü göstermenin tam zamanı.İş ortamında kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Sizikimse dışlamıyor ama siz kendinizi en yakın ilişkilerdenbile uzak tutuyorsunuz. Girişken olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Ortaklaşa para konularınızda biraz önlemci olmanız gerek. Sizin dışınızda gelişecek durumlar bazı riskler getirebilir. Bu nedenle temkinli ilerlemeli, kendi kaynaklarınızı dikkatli kullanmalısınız. Başkalarının kaynaklarından yararlanmak konusunda biraz çaba göstermeniz gerekebilir. Borç alacak meseleleriniz içine alan gelişmeler akıcı sonuçlar alacağınızı gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
İş yaşantınızda bazı olumsuz gelişmeler yaşadınız. Fakat hemen yardım alabileceğiniz insanlarla irtibata geçerek sorunları halletme yoluna gittiniz. Bugün bu konularla ilgili gelişmeleri takip edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Kararlarda ilk kişi olma eğilimi barındırıyorsunuz. Bu konuda ortak hareket etmeniz, muhtemel gelişmeleri olumlu bir hale getirebilir. İş yerinde uzun uğraşlar sonucu elde ettiğiniz bir hak, fazla ciddiye almadığınız ve alışkanlığa dönüşmüş bir özelliğiniz nedeniyle kaybedilmek üzere.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Para işlerinde daha özenli, daha tutumlu olmayı bir suç gibi yaşamanız hiç gerekmiyor. Aynı kazanç düzeyinde olduğunuz bazı yakınlarınızın yaşadığı çıkmazlar sizin sorununuz değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Temmuz 2021)
Çevrenizdeki insanların tutarsız ve iki yüzlü davranışlarına sinirlenecek stresli bir gün geçireceksiniz. Sakin olmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed