Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2020)
Özel yaşamınızda karşınızdaki kişiden beklentilerinizi çok fazla yükseltip hayal kırıklığı yaşamak yerine herkesten olabilecek davranışları yapmasını beklemek daha doğru bir beklenti olacaktır. Bu konudaki görüşlerinizi sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınıza anlatmak yerine partnerinize karşı samimice iletmek daha yerinde olup, bunun aksini yapmamalı ve onların yanlış yönlendirmelerine kapılıp yaşamınızı sıkıntı içine sokmamalısınız. Başkalarının söylemlerini bu konuda itibar etmeyip kendi yaşantımızı kendiniz şekillendirmelisiniz. Hayalci yaklaşımlardan vazgeçerek tutarlı yaklaşımları benimsemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Aralık 2020)
Mutlu haberleriniz var. Sizinle ilgili iyi şeyler düşünen insanlarla tanışmalarınız olabilir. Bu kadar ilgi duyulduğunuza, sevildiğinize siz de şaşıracaksınız. Haftaya çok enerjik başlıyorsunuz. Hafta tatilinizin hareketliliği, önceden planlamadan çıktığınız küçük geziniz hepsi birlikte sizi şarj etmiş gibi. Bu moralle verimli günlere hazır olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2020)
AŞK: Zor elde ettiğiniz aşkınızı bugün biraz üzüyor gibisiniz.Kendi konumunuzla eşit olan partnerinizin artık sabretmeye tahammülü kalmadı. PARA: Her alanda bugün aksilikler sizi kovalıyor. İş hayatınızın stresi gün boyu üzerinizde.Beklemekte olduğunuz mali gelişmelerden henüz olumlu haber alacağınız görünmüyor. SAĞLIK: İştahınız kabarık görünüyor. Özellikle protein aldığınız gıdalara çok dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2020)
Esprili ve hoş sohbet yönünüz çevrenizde sempatik bir alan yaratırken bu özelliğinize kapılan insanların gönül penceresinde ayrı bir yer ediniyorsunuz. Bu arada dostlarınıza yaşam sevgisi aşılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2020)
Evle ilgili işler ve güvenliğinize ait olaylara daha kararlı yaklaşmalısınız. Bazı değişiklikler yapmak isterken evde onarım ya da bakım çalışmaları öne çıkabilir. Yenilenmelere açık olduğunuz bu dönem belki de iç dünyanıza dönmek bazı açmazları atlatmanıza yardımcı olacaktır. İş ortamında ise sizi kısıtlayan koşulları dikkate almalı, kendinize güvenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Aralık 2020)
Yeteneklerinizi elinizden geldiğince göstermeye çalışıyorsunuz. Çabalarınız işyerinizde gözden kaçmıyor, ilgiyle izleniyorsunuz. Kazanç durumunuz gelişmeye açık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2020)
İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Aralık 2020)
Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var. Gittikçe eli sıkı bir insan gibi görünmeniz ve bunu bazı olayların insanı değiştirmesi olarak yorumlayan arkadaşlarınız, sizi biraz üzüyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Aralık 2020)
Meraklı biri olduğunuz biliniyor. Bunu, özel hayat ilişkilerini didiklemeye kadar götürmeyin. İlişkilerini değil, kendi varlığını önemsediğinizi partnerinize hissettirin. Hava değişimine dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed