Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2021)
Küs olduğunuz kişilerle barışmak için beklemeyin ve ilk adımı siz atın. Bundan en fazla faydalanacak kişi siz olacaksınız. Maddi durumunuzla ilgili olarak bir para girişi sözkonusu. Ancak hesapsız harcamalar yaparsanız bu paranın geldiği gibi gittiğini görebilirsiniz. Eğer siz bekarsanız, bugün karşı cinsten biriyle de sürpriz bir şekilde tanışmanız da sözkonusu olabilir. Bu şansı iyi değerlendirebilmeniz için daha ilk günden kendinizle ilgili çok şey anlatmayın. Biraz gizemli kalın, yoksa elinizden uçabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Mart 2021)
Bugün önceden aldığınız bir kararı uygulamak isteyeceksiniz. Gelecek planlarınızla ilgili olarak bir karar aşamasına birlikte geldiğiniz insanları çok iyi tanıyorsunuz. Bu yüzden kafanız biraz karışık. Güvensizlikler kararınızı geciktiriyor. Çok yönlü kişiliğiniz yeni hareketlenmelere eğilimli. Hayatınızdaki önemli ilişkileri iyi değerlendirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2021)
Aileniz ile geçireceğiniz bir gün olacak bugün. Tatilin tadını dinlenerek çıkaracaksınız. İşinizdeki ve sosyal hayatınızda ki olaylar sizi çok yıpratmıştı zaten.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2021)
Gönül verdiğiniz kişinin sadece kendi çıkarlarını düşünmesi, ilişkinizin sarsılmasına ve mutsuzluğa yol açabilir. Ona bir şans daha verin. Ortaklarınızla yaşadığınız sürtüşmeler sizi çok yıpratıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2021)
İçinde bulunduğunuz koşullardan dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Sınırları aşmak, yaşantınızda bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Reklam ve medyayla ilgili işlerinizde bir yoğunluk yaşanabilir. Öte yandan araştırmaya dayalı uğraşlarınızda daha rahat akan enerjiler var. Keşfetme duygunuz başarı getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Mart 2021)
Gün ilk yarısında işinizle ilgili olarak son derece enerjik olacaksınız ve yeni kararlar alabileceksiniz. Sorunlarınıza kısa süreli de olsa çeşitli çözümler geliştirmek için fırsatlar yakalayacaksınız. Bir çok kişiyle sizin için verimli olacak diyaloglar kuracaksınız bu beraberine iş yaşamında bir hareketi getirecektir. Öğleden sonraki saatlerde ise bazı endişeler içine girebilirsiniz ve çalışma temponuzu düşürebilirsiniz. Bir konuda kararsızlığa düşebilirsiniz bu sizin için beraberinde kötümserliği de getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Mart 2021)
Kısmet dolu bir gün! Kaybettiğiniz bir şeyi, ya da bir fırsatı tekrar elde etmeniz çok mümkün. Uyanık olun ve şansın size bu lütfundan bu defa yararlanın. Çalışkanlığınız ve işinizdeki başarınız çevrenizce takdir ediliyor. Ama bu durum sizi rahatlatmamalı, çünkü işinizin doğasında rekabet var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Mart 2021)
Maddi konularda harcamalarınızda genel bir artış olabilir ve üzerinde fazla düşünmeden masraflar yapabilirsiniz. Özellikle maddi konularda da isteklerinize ulaşmak için aceleci yaklaşımlarınız olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Mart 2021)
Aşırı davranışları olan birine yanlış tepkiler veriyorsunuz. İlişkiyi kesmek en doğrusu olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed