Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Sadakat duygunuz bugün bir hayli önde olacak. Küçük hediyeler alabilir veya birisinden iyilik görebilirsiniz. Rahat yaşama isteğiniz sizi biraz zorlayacaktır. Bu dönem rahat, huzurlu ve küçük mutlulukların yoğunlukta olduğu bir devre olacaktır. Aşk hislerinize hakim olmıyorsunuz, bu sizi zor durumlara düşürebilir ve de çevrenize ve ilişkilerinize karşı uyumlu olmakta zorlanıyorsunuz. Savurganlığa ve gereksiz harcamalara eğilimlisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz. Özellikle kısa zaman sonra çıkacağınız yolculuk ve sevdiklerinizden ayrı kalma fikri sizi çok gergin ve sinirli yapıyor. Bugün akşam saatlerinde yapacağınız bir telefon görüşmesi sizi rahatlatacaktır. Bazı olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Moralinizi yüksek tutun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Bugün aşk konusunda çekingen olabilirsiniz. Ona karşı hisleriniz zaten belli. O sizin açılmanız için ilk adımı atacak, siz sonunu tamamlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Düşünce ve konuşmalarınızın kısıtlanmaya çalışılması sizi her zamankinden gergin yapabilir. Madem bu kadar muhalefet var, siz de bunca zaman içinizde tuttuğunuz şeyleri tek hamlede “dışarı yansıtayım” derdine düşmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Bütçenizi toparlamak ve elinizdeki kaynakları en doğru biçimde kullanmak gerekiyor. Daha sıkı çalışmanız gereken bu dönem işte başarı zor değil. Akıllıca hareket etmeniz halinde kişisel gelirlerinizi artırma başarısı gösterebilirsiniz. Bu arada eve ait yatırımlara gitme fırsatı doğabilir. Bu nedenle gereksiz alışverişler, ödemeler dengenizi zorlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Herkes sizden oldukça memnun, bu yüzden gereksiz endişeler duymanıza neden yok. Ama gelecek günlerde iş yükünüz artabilir. Eleman çıkartılacağı söylentilerinin dışında duruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Maddi konularda şanssız bir dönemdesiniz. Bugün beklemediğiniz bir harcama mali durumunuzu zor durumda bırakabilir. Ailenizden destek görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Temmuz 2018)
Göremediğiniz bazı sorumluluklarınız var. Bunları bilinçli olarak göz ardı ettiğinizi düşünmeye başlayabilirler, dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed