Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Uzun zamandır daha yüksek kazançlı bir iş istiyor olabilirsiniz veya şu anki gelirinizi az buluyor olabilirsiniz. Bununla ilgili endişe etmemelisiniz. Çünkü bu geçici bir kaygı. 2018 yılı size oldukça farklı ve güçlü gelecek. Beklediğiniz aşkta 2018’e dahil… O zaman seneye görüşmek üzere. İyi yıllar
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Zamansız çıkışlarınız oluyor. Kimi durumlarda zamanlamada ve yer tespitinde beceri gösteremiyorsunuz. Bu da, zor bir insan olarak görülmenize neden oluyor. Bu günlerde son derece ciddi bir konuda gevşeklik göstereceksiniz. Bu sizin tarzınız olmadığı halde, bazı öngörülerinizle böyle davranacaksınız. Yakında biraz burukça bir sevinciniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Gerek özel yaşantınızla gerekse işinizle ilgili sürekli planlar halindesiniz. Özellikle bugünlerde attığınız adımı bile hesaplıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Bugün iyimserliğiniz ve buna bağlı olarak da karşılıksız veren, feda edebilen tavırlarınız size hem saygınlık hem de güç kazandıracak. Beklenen özveriyi gösterin ve de her şeyden önce sade-ce fayda sağlamayı amaçlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Bugün evlilik ve ortaklıklarınızda bazı mücadeleleri de beraberinde getirebilir. Çözüldüğünü düşündüğünüz konular tekrar karşınıza çıkabilir. Bu durum karşınızdaki kişiden de kaynaklanıyor olabilir. Ancak olaylara vereceğiniz sert tepkiler durumu iyice içinden çıkılmaz hale getireceği için sakinliğinizi korumanız oldukça önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Aralık 2017)
İş yaşantınızdaki sorunlu birtakım ilişkileri sabrınızla yavaş, yavaş istediğiniz şekle sokuyorsunuz. Çok daha huzurlu bir ortamda çalışmanızı sağlayacak belirtiler görünüyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Çevrenizdeki insanların etkisi altında kalarak aşırı derece masraf yapabilirsiniz. Maddi anlamda herhangi bir olumsuzluğun gündeme gelmemesi için sıksık gerçeklerle yüzyüze gelmelisiniz. Gerçekleri dışlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Aralık 2017)
Aşk hayatınızdaki isteğe bağlı olası hareketlilik, iler ki zamanlarda anı defterinizden yırtıp atmak isteyeceğiniz bir macera gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed