Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Bugün kendinizi biraz gergin ve stresli hissedebilir, olayları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.Belki de denge ve uyum bulabilmek için olaylara daha esnek yaklaşmanızda fayda vardır. Değiştiremeyeceğimiz şeyleri kabullenmek bazen bizlere ummadığımız kapılar açabilir. Maddi anlamda yersiz harcamalara karşı biraz daha dikkatli olmalı, bugünlerde hesapta olmadan çıkacak borçlara karşı bir yerde birikim yapmayı denemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Mart 2018)
Yakın bir dostunuzun aile içi sorunlarında ne kadar sabırlı davrandığını düşünüyor ve ona bir yerde kızıyorsunuz. Duyduğunuz bir şeyle canınız sıkılacak, konduramayacaksınız. Bununla ilgili bir tavır almadan önce gerçekliğini iyice araştırmanız gerekiyor. Çünkü haberin kaynağının sizin için de pek güvenilir olmadığını biliyorsunuz. Akşamüstü bir görüşmeniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Kartınız Kudret... Hükmetmek ve duygularınızı dışa yansıtmak istemeniz konusunda sınırlı olmanız gerekiyor. Kendinizi yüzleşmek için zorlamayın. Çok yönlü düşünmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Bir arkadaşınız size daha önce kırılmış veya sebepsiz yere sizden uzaklaşmış olabilir. Eğer bu durum sizi rahatsız ediyor ve buzları çözmek istiyorsanız ortak ve yakın çevreden bir kişiyi aracılık etmesi için seçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Kendinizi ortaya koyabileceğiniz yeni olanaklar var. Yaratıcı konularda kendinizi gösterebilir, yaptıklarınızla dikkat çekebilirsiniz. Boş zamanlarınızı değişik uğraşlarla doldurmak ve somut işler çıkarmak sizin elinizde. Sosyal hayatın getirdiği aktiviteler yanında ilişkiler öne çıkıyor. Aşk ilişkilerinizde yaşanan gelişmeler hayatınıza heyecan ve hareket katacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Mart 2018)
İş ortamınızda uzun zamandır sürdürdüğünüz işbirliği, yakında bir miktar para katılımı gerektirebilir. Bir iş bağlantınızla ilgili barındırdığınız endişelerde haklılıklar görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2018)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Mart 2018)
Önümüzdeki günler biraz hesaplı olmak zorunda kalabilirsiniz. Bu aralar ipin ucunu biraz kaçırmış gibisiniz. Gereksiz bazı şeylere para yatırdığınızı fark ettiğinizde geri dönüşü olmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Mart 2018)
Planlarınızda yavaş da olsa bir gelişme var ve hedefinize kararlı olarak yürüyorsunuz. Kökenini geçmişinizden alan konuları yeniden değerlendirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed