Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2021)
12 Ocak’a kadar, işinizi, kariyerinizi, ait olduğunuz toplum içindeki imajınızı ilgilendiren konular ön plana çıkabilir. Bu alanlarda daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Mart 2021)
İçinde bulunduğunuz çözümsüzlüklerin birçoğu yüzeysel. Probleme dönüşebilecek olanlarla ilgili sevenlerinizden ve yakın çevrenizden beklediğinizin üzerinde destekler alabileceksiniz. Yavaş yavaş şekillenmeye başlayan bir olumluluk karşısındaki serinkanlı tutumunuzu devam ettirmenizde fayda var. Erken sevinçlerin arkası üzüntü olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2021)
Yakın dostlarınızdan yardım almak gibi bir niyetiniz olmadığı halde çevrenizden ani yardımlar gelecek. Uzun süredir sizi izleyen çevrenizdeki dostlarınız, zor anlar yaşadığınızın farkında. Şansınız başarınızla birleşiyor. Yaşadığınız zor günleri yakında geride bırakacaksnız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2021)
Yaşamı sorgulayan tavrınız içten içe sizi yıpratıyor. Ama bu sayede bir çeşit ileri görüş geliştiriyorsunuz. Özellikle eşinizle olan ilişkinize yön verecek olayları öngörüp ona göre tedbir alma şansı yakalayabilirsiniz. İnanmak bi-raz zor gelebilir ama kullanın bu hissiyatınızı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2021)
Maddi açıdan şanslı etkiler altındasınız. Yeteneklerinizi kazanca çevirmek konusunda oldukça kararlı adımlar atıyorsunuz. Bütçenizi sarsan gereksiz giderler ise sizi daha dikkatli olmaya yöneltti. Şimdi eldekileri daha kalıcı yatırımlar adına değerlendirme zamanı. İş hayatında daha esnek olduğunuz bu dönem grup çalışmaları da sizi verimli kılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Mart 2021)
Bugün övüldüğünüz kadar yerilebilirsiniz de. İş ilişkilerinizdeki rahatlığınız bazılarının gözüne batıyor. Siz çok kolay iletişim kuruyorsunuz ama herkes sizin gibi değil. İşinizi biraz daha sevmeye ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Mart 2021)
İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Mart 2021)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve harcamalarınızda dikkatsiz davranabilirsiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı iyi değerlendirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Mart 2021)
Konuklarınız yaşamınızı ve düzeninizi kısa bir süre alt üst edebilir, önemsemeyin. Her şey iyi gidiyor, bir tek sağlık probleminiz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed