Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Ezberlerinizi biraz bozmak, bazı bilinenlerin dışına çıkmak isteyeceksiniz. İlk kez bu kadar risk alan bir tavır içerisinde olabilirsiniz. Bu anlamda cesaretinizi kaybetmemeli fakat aşırı güvenli bir hale de girmemelisiniz. Ayrıca ailenizle ilgili konularda önemli gelişmeler gündemde olabilir, evinize dair bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Gelirleriniz dışına çıkmadan yapacağınız bazı ufak tefek değişimler sizlere de iyi gelecektir.
   (3.00/5 Puan / 2 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Artık görüşmekten hoşlanmadığınız bir arkadaşınız bugün hiç umulmadık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Ona olan duygularınızı belli etmekten kaçınmayacaksınız. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir yakınınız, sizden ziyaret bekliyor. Sabah saatlerindeki durgun haliniz, öğleden sonra yerini bir hareketliliğe bırakacak. Ortak akşam programı önerileri alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Kartınız Kutsal Kadın... Dolunayın gafleti sanki üzerinizde. Hiç bir şeyi canınız istemiyor ve sürekli yalnız olmayı tercih ediyorsunuz. Kendinizi nadasa çekmiş gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Tatlı dil bugün pek çok kapının sonuna kadar önünüzde açılmasını sağlayabilir. Ancak bu anahtarı kullanmak o kadar da kolay olmayacak. İkna edici olabilmek için sert ve kararlı bir tutum yerine sevecen ifadeler gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Arkadaşlarla bir arada olduğunuz sürece mutlusunuz. Ancak sosyal çalışmalar ve yenilikler denemeniz gereken gelişmeler öne çıkıyor. Başkalarının önerileri ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmelisiniz. Diğer yandan geleceğe yönelik umutlarınız ve projeleriniz üzerinde durmanız lazım. Parasal hedeflerinizde kararlılık göstermeyi başarıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Herkes sizin ne kadar çalıştığınızın farkında ama istediğiniz yere bir türlü ulaşamıyorsunuz. Zaman zaman iş değiştirmeyi düşünüyorsunuz ama alıştığınız ortamdan ayrılmak size zor geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Duygusal yoğunluğunuzu karşı cinse ifade etmek konusunda çok başarılı olduğunuz söylenemez. İlişkinizde daha mutlu olmak için düşüncelerinizi sevgilinizle paylaşmalısınız. İş konularında ilginç gelişmeler gündemde. Beklediğiniz gibi gelişen olaylar sizi heyecanlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Yakınlarınızın ısrarıyla önceden yaptığınız bir yatırım, bu günler içinde yüzünüzü güldürebilir. Yükünüzün artması yeni, ama geçici zorluklar yaşatabiliyor. Bu konularda çok güvenli bir dayanışma içersindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ocak 2018)
Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir. Girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed