Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2018)
İçinde bulunduğunuz düzeni değiştirme isteğini yaşıyorsunuz. Daha çok kişiliğinizde meydana gelebilecek olan gelişmeler canınızı sıkabilir. Devam eden işlere ağırlık vermeli ve öncelikle köklü bir değişiklik girişiminde bulunmamalısınız. Gergin olmanız ve dostlarınızla olmadık konularda tartışmalara girmeniz söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Ağustos 2018)
Değerlendirmelerinize ve seçimlerinize olan tartışılmaz inancınız, sonradan problemler çıkartabiliyor. Bugün bazı insanları daha iyi tanıma fırsatı bulabilirsiniz ve bu, kendinize güveninizi zedelemese de sizi fazlasıyla etkileyebilir. Bazı insanlarla ilişkilerinize fazla anlamlar yüklüyorsunuz. İlerde değer yargılarınızla hesaplaşmalar içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2018)
Kartınız imparatoriçe... Kusursuzbir o kadar da rahat günlergeçireceğinize işaret ediyor.Bağımsız oluşunuz, özgüveninizindaha da artacağını gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2018)
Son zamanlarda sevdiğiniz kişiyle aranızdaki diyalog eksikliği sizi başkasına yönlendirebilir. Eğer böyle davranırsanız hem kişiliğinizi bozulacak hem de ileride kendinizi çok pişman hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2018)
İlişkilerde karşınıza çıkan engelleri aşabilecek, orta yolu bulmak için daha fazla çaba göstereceksiniz. Alacağınız yeni teklifler ortaklıklarda ne kadar kalıcı ve uzun vadeli sonuçlar alacağınıza işaret ediyor. Dışsal şartlar bu kadar keskinken başkalarının beklentileri ön planda olacak. Yakın çevreden aldığınız destekler size iyimser bir hava getirmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Ağustos 2018)
Bugünlerdeki rahatlama umduğunuz kadar uzun sürmeyecek gibi görünüyor. İş hayatınızda başarılarınızın temelinde yetenekleriniz ve yaratıcılığınız ön planda. Ama işe bağlılıkla desteklenmesi gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Ağustos 2018)
İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Ağustos 2018)
Daha düşünceli davranmasını beklediğiniz kişiler var. Ama bir iletişim sorunu yaşıyorsunuz. Günden güne gelişen olaylar, pek umutlu bakmadığınız görüşmelerin olumlu sonuçları olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Ağustos 2018)
Davranışlarınız bugün pek hoşa gitmeyebilir. Bugünü aileyle ya da çok samimi bir arkadaşınızla geçirmek sizin için hayırlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed