Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Bugün çevrenizdeki kişilerin bazı yalanlarıyla karşılaşmanız mümkündür. Ancak, bunlara kanmayacak ve adımlarınızı ona göre atacaksınız. Nicelik olarak değilse bile nitelik olarak güçlüsünüz. İnsanların söz ve vaadlerine inanarak pasif kalmamanız ve derhal harakete geçmeniz gerekmektedir. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz. Duygusal ilişkileriniz ikinci planda olmakla beraber sizi mutlu etmeye yetecek seviyededir. Değişik yaklaşımlarınızla özellikle iş yerinde üstlerinizin dikkatini çekip onların takdirlerini kazanabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Bugün sizin için güzel bir gün olacak. Beklediğiniz bazı sevindirici haberleri alacaksınız. Gün içinde arkadaş çevrenizde esprileriniz ve tatlı dilinizle neşe kaynağı olacaksınız. İçinizdeki mutluluğu dışa vurmak için her şeyi yapacaksınız. Akşam saatlerinde ailenizle vakit geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Bugün biraz şıpsevdi tutum içindesiniz. Başladığınız işleri sürekli yarım bırakma eğilimindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Bugün kapalı ortamlar içinizi sıkabilir. Evde eleştiren dozda ve belki de suçlayıcı bazı konuşmalar yaşanabilir. Karşılıklı atışmalar hiç kimseye bir şey kazan-dırmaz. Varsa ihmal edilen görevler mutlaka hatırlatılacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Eve ve güvenliğe yönelik konular sizin için bugün daha öncelikli olabilir. Bugün kendi iç sesinize kulak verecek imkanlar olsa da harcamalar ve yatırımlar söz konusu olabilir. Aynı zamanda ailenizle hoş zaman geçirmek ve birlikte olmak hayatınıza pozitif etkiler getirmekte. Ancak gereksiz inatlardan ve harcamalardan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Çalıştığınız ortamda yumuşaklığı ve sabrı bir kenara bırakıp, dişlerinizi göstermeniz gereken bir gündesiniz. Yoksa bir yığın iş sorumlulukları üzerinize kalabilir ve kimse de iş yoğunluğunuzun farkına varmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Maddi olarak şanslı bir döneme giriyorsunuz. Yaptığınız bazı yatırımların karşılığını fazlasıyla görecek, beklemediğiniz yerlerden maddi kazançlar sağlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Eylül 2018)
Çok istekli birinin isteklerine karşı çıkmak için kırıcı davranmak durumunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed