Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Akşam saatlerinde bir veya birkaç kişiye bazı ikramlarda bulunmanız, onları bir yerlere götürmeniz olasıdır. Bu durumdan son derece zevk alacağınızı da bilmelisiniz. Eğer sonuca bağlamaya çalıştığınız bir aşk ilişkisinin başlangıcındaysanız bugün istediğinizi elde edeceksiniz. Karşı taraftan bir hareket beklemeden hemen atağa geçmeniz gerekiyor. Göreceksiniz o kişinin de aslında sizinle birlikte olmak istediğini ama bir türlü adım atmak için fırsat bulamadığını öğreneceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Bugün sorunlarınıza akılcı çözümler bulabileceğiniz bir gün. Zihninizin iyi çalışacağı bugün zihinsel aktivitelerinize önem verebilirsiniz. Gün içinde dostlarınızla bir araya gelebilir onlarla bazı konular hakkında tartışabilirsiniz. Zihninizin güçlü olduğu bugün duygularınızı kontrol etmekte başarılı olacaksınız. Yine de gereksiz tartışmalardan uzak durmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2019)
AŞK: Bugün sevgilinize uyumsağlamak istiyorsunuz. Ama çokfazla müşkülpesent ve ayrıntıcıhaller yaratıyorsunuz. Birazözentisiz görünmeniz partnerinizisıkmaya başladı bile.İŞ: Bağlandığınız işten bugünyollarınız ayrılabilir. Bu nedenle biraz hırçınolabilirsiniz. Para konusunda sıkıntı yaşamakaygılarına kapılmanıza hiç gerek yok.SAĞLIK: Bugün sağlıklısınız. Ufak tefekhastalıklarınız olsa da çabuk toparlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Sıra dışı özelliklerinizi işinizde sergilemek ya da böyle bir görevde bulunmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde uyumlu olmalısınız. Aile içindeki tatsızlıklara son vermek için herekete geçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Grup çalışmaları ve arkadaşlıklar hayatınızı yeni bir enerji taşımakta. Ayrıca sosyal ilişkilerin getirdiği hareketlilik içinde yer alıyorsunuz. Ancak başkalarını adına fedakarlık yapmak konusunda size çok iş düşecek. İçinde bulunduğunuz büyük örgütlenmeler ortak bir amaca yönelik olacaktır. İş hayatınızı yakından ilgilendiren yeni ortaklıklar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Eylül 2019)
İşinizi bugünlerde her şeyin üstünde tutuyorsunuz. Bu hem işlerin çokluğundan hem de yakında istemeyi düşündüğünüz büyük bir avanstan kaynaklanıyor. Bu şekilde devam ederseniz, bu avansı alabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Net kararlar vererek sevgilinizle sorunlarınızı çözebilirsiniz. İşinizle ilgili fırsatları iyi kullanmaya çalışmalısınız. Bazı kişiler yanlış anlaşılmalara fırsat verebilirler. İyimser duygular içinde olursanız, çevrenizdekiler de bunu size geri yansıtacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Kendinizi çok sıkmanız gerekmiyor. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var. Sizi bugünlerde iyice geren ödemelerinizde size oldukça yardımı olacak, rahatlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Eylül 2019)
Dostluk ilişkilerinde bazı özel kişiler saptayıp onları belli bir yere koymanız ve artık tüm güvensizliklerden arındırmanız gerekiyor. Dost ilişkilerinizde sık yaşadığınız düş kırıklıkları, yaşamınızda bu tür ilişkiler olmadığını gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed