Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Eğitim ile uğraşan boğalar için önemli kararlar alma ve uygulama zamanıdır. Kariyeriniz ile ilgili önemli farkındalıklar kazanıp yaşamınıza adapte edeceğiniz yeni akademik eğitimler ileriki yaşantınızda sizlere ışık tutacak ve şimdiye kadar göstermiş olduğunuz yoğun çabalar kısa bir süre sonra meyvesini vermeye başlayacaktır. Özel ilişkilerde ise ciddi kararlar alabilir, partnerinizle önemli konuşmalar yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Sorumluluk duyup ele aldığınız konularda şansınız yanınızda olacak. Kimi tartışmalarda gösterdiğiniz dik başlı tavır, bazı özel fırsatları yakalamanızı engelleyebiliyor. İlerleyen saatlerde küçük bir grupla geçmiş bir sorun üzerinde yeniden konuşmalarınız olabilir. Bütün bu konuşmaların sonucunda, üzerinde düşünmekte olduğunuz konular hakkında kararlara varabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Yakın dostlarınızdan yardım almak gibi bir niyetiniz olmadığı halde çevrenizden ani yardımlar gelecek. Uzun süredir sizi izleyen çevrenizdeki dostlarınız, zor anlar yaşadığınızın farkında. Şansınız başarınızla birleşiyor. Yaşadığınız zor günleri yakında geride bırakacaksnız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Siz “geç olsun da güzel olsun” diye kusursuzluk için çabaladıkça bazı şeyleri aceleye getirmek isteyen insanlar çıkıyor karşınıza. Eşinizle ilgili bir görev üstlenirseniz yaparken gocunmayın. Emin olun o da sizin için yapardı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Hayatın iyimserlik getiren yanları yerini sorumluluklara bırakıyor. Günlük rutinlerinizi ele almak, iş ortamında uyum yaratmak adına yoğun bir tempoya girdiniz. İş ortamında sizi sorumlu kılacak pek çok konu olabilir. Bu dönem gösterdiğiniz çabalar ilerleyen süreçte karşınıza çıkacaktır. Var olan eksikliklerinizi gidermek adına disiplinli olmayı öğreneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Sorun yumağı haline gelen bir konuda değişik görüşleriniz var. Bayağı değişik oldukları için, belirtip belirtmemekte kararsızlık çekiyorsunuz. Ama sorumluluklarınız adına bunu yapmak zorunda olduğunuzu biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
İlişkinizin hoş taraflarına odaklanmalısınız. İş yerinde sizi çekemeyen kimseler var. Çevrenizdeki dedikoducular sizi parmaklarına dolamak için fırsat bekliyorlar, bilhassa onların kıskançlığını davet edecek hareketlerde bulunmayın. Bir yatırım konusunda sizi ikna etmeye çalışanlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Beklediğiniz gelir artışı konusunda yaptığınız görüşmelerin, çalışmaların meyvesini alacağınız bir gündesiniz. Bugün elinize bir miktar para geçecek. Bu parayı akılcı kullanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mayıs 2018)
Canınızı sıkacak bazı gelişmeler olabilir ve acele karar vermeniz gerekebilir. Çevrenize karşı biraz daha esnek davranmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed