Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2021)
Seyahat edebilir veya sıkça karşılaşmadığınız arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Yaşadığınız yerde olumlu değişiklikler yapabilir planlarınızı özel kişilerle paylaşabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Ocak 2021)
Başladığınız bir şeyi yarım bıraktınız. Sürdürmenin gereksizliğine inanıyorsunuz. Gelişmeler sizi haklı gösteriyor. Önemli bir açmazınız var. Sizin istediğiniz biçimde değil, koşulların elverdiği biçimde şekillenecek. Son günlerde genel görüntünüzün ötesinde bir canlılık içindesiniz. Oldukça mutlusunuz bugünlerde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2021)
Kartınız Şeytan... Biraz kışkırtıcı biraz da nazlı oluşunuz karşı cinsi düşündürebilir. Bunun için ona olumsuz düşüncelerle yaklaşmanız yanlış olacaktır. Kendinizi sınayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2021)
Kalıcı ilişkiler sizi mutlu ediyor. İkinci bir iş yapmayı düşünüyorsunuz. Önümüzdeki günler içinde bu fırsatı yakalayacaksınız. Maddi olarak rahat etmek istiyorsanız harcamalarınıza bir sınır koymalısınız. Aksi halde ileriki günler sizin için sıkıntılarla dolu olabilir. Sağlık durumunuz iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2021)
Bugün arkadaşlar ve sosyal hayat konularında hareketlilik gözüküyor. Farklı ve yeni ortamlara girebilirsiniz. Hatta bu ortamlarda tanışacağınız bir kişiyle duygusal açıdan yakınlaşmanız bile söz konusu olabilir. İşle ilgili durumlarda ise talihli durumlar var. İşten gelen paralar ve destekler konularında güzel gelişmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Ocak 2021)
Bugünlerde sorunlarınızla ilgili büyük bir kalabalığınız olacak. Size çok söz düşebilir. İş yaşamınızda işlere tümüyle odaklanmanızı engelleyen bir şeyler var. Bunu keşfedip adını koymanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2021)
İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Ocak 2021)
Yapmış olduğunuz yatırımlarda mucize beklemeyin. Yatırımın olgunlaşmak için zamana ihtiyacı olacak. Bu arada gündelik para sıkıntıları çekmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Ocak 2021)
Arkadaşlarınızla aranızdaki duygusal bağları güçlendirmek için onlarla biraz daha fazla zaman geçirmelisiniz ve kendinize bir takım sosyal aktiviteler belirlemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed