Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Aşk hayatınızda göstermiş olduğunuz sabrın karşılığını alabilir, kendinizi sevginin güvenli kollarına bırakabilirsiniz. İlişkinizde daha da derinleşmek isteyebilir, karşınızdaki kişiyi yeterince tanımak adına bir dizi testlerden geçirebilirsiniz. Birbirini tanımadan ve anlamadan sürdürülen beraberlikler çok çabuk yıkıldığı için sizlerin bu anlamda karşınızdaki kişiyi tanımak için yaptığınız şeylerin gayet mantıklı ve dürüstçe olduğunu söyleyebiliriz. Ancak gündelik yaşamınızı düzenleyen bazı kararlar almak için henüz şartlar olgunlaşmamış olabilir. Bu gibi konuları biraz daha zamana bırakabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Nedenini kavrayamadığınız tavırların üzerine ısrarla gitme özelliğiniz, çözümsüzlüğü kolaylaştırabiliyor. Çok eski bir arkadaşınızın yaşadığı iş sorunlarına üzülüyorsunuz. Bu nedenle, onun için arkadaşlar arasında bir destek arayışına girebilirsiniz. Bir konuda yararlı olmak için yaklaşacağınız bir tanıdığınızı, size karşı biraz tepkili bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Sevdiğiniz kişi ile aranız sıcak. Aşk konusunda her ne kadar titiz olsanız da işin olacağına varacağını bilmelisiniz. Onun ailesi ile aranızı düzeltmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Bugün rüzgar sizden yana esmiyor ne yazık ki. Eğer önceden mutlaka yapmam gerekiyor ya da yapmak istiyorum diye planladığınız şeyler varsa, birlikte olduğunuz insanların kararının sizinkilere baskın çıkacağını bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Hayata bakış açınızda pozitif bir yaklaşım söz konusu. Yabancılarla ilgili temaslarınıza hız vermek ve destek görmeniz söz konusu. Yaptığınız işlerde yeni imkanlar elde etmeniz mümkün. Diğer taraftan akademik hayatınızı etkileyen önemli bağlantılar kurabilirsiniz. Farklı bir eğitim programına katılmanız halinde eğitim hayatınızla ilgili hedefleriniz değişime uğrayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Bugün iş yaşamınızda problemli, yapısal olarak değişken, kararsız ve sıkılgan bir gün geçireceksiniz. İş yerinizdeki kimi insanlarla geleceğinizle ilgili anlaşmazlıklar yaşayacaksınız. Sevimli, canayakın tabiatınız iş yerinde size hayranlar kazandırsa da, ruhsal yönden kırgın bir gün geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Vaktiyle ne kadar gereksiz harcamalar yaptığınızı düşünüyorsunuz. Bugün bu konuda bazı kökten kararlar alacaksınız. Son günlerdeki ödemeleriniz sizi çok bunaltmış görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Şubat 2018)
Arkadaşlarınıza karşı son günlerde kendinizi çok önemli bir insanmış gibi göstermeye çalışıyorsunuz. Bu gidişle dostlarınızın size olan saygısını kaybedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed