Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Çatırdayan ve kontrolü zor bir duruma zaman ayırmanın faydasını görebilirsiniz. Ufak bir sürpriz söz konusu olabilir. Kontrolü ele almalı ve ne yapılması gerekiyorsa yapmalısınız. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımı olacaksa seyahat etmenizde fayda var. Eski bir tanıdığınızın bazı konularda jestleri olabilir. Yaşadığınız yerde meydana gelebilecek değişikliklerin ya da yapılacak yolculukların yaşam kalitenize katkısı olabilir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Bir tanıdığınızın kişisel problemleriyle çok ilgilisiniz. İlginin ötesinde başka şeyler yapma fırsatınız olacak. Yakında çok özlem duyduğunuz birini görme fırsatınız olabilir. Bir arkadaşınızla ilişkinizin olumsuzluk anlamında istenmeyen boyutlara taşınma ihtimali var. Karşılıklı çözümsüzlüğünüz kadar, bu ilişkiye yön vermek isteyenlerin de etkileri söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Kartınız Papirüs... Kolayca vazgeçmek yerine durup, olaylara çözüm bulmayı tercih ediyorsunuz. Ruhsal kayıplarınız sizi yoruyor. Bu kadar da mücadeleci olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Bugünlerde alacağınız yeni bir görev her ne kadar size fazla mesuliyet gerektiren ve de yorucu gibi görünse de amaçlarınıza ulaşmak konusunda her zamankinden daha yoğun bir şekilde destek olacak nitelikte gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Şimdi biraz beklemede kalmak ve size zarar getirebilecek adımlardan uzaklaşma zamanı. Yeni kararlar almak istediğiniz bu günlerde temkinli olmak yolu ile kendinizi korumaya çalışın. Geçmişte yaşananların açığa çıkacağı bu dönem sizi yaralayan konuları daha hafif atlatabilirsiniz, Önünüze bakmanız gereken gelişmelerden fayda sağlamaya çalışmak gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Kişisel girişimlerinizi uygulama fırsatları bulabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinize güvenle hareket etmek meslek yaşantınızda başarılı olmanıza yardımcı oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Bir süre onu zorlamamanız gerekiyor. O hazır olduğunda her şeyi anlatacak. Mesleğinizle ilgili sorumluluk almaya isteklisiniz ama rekabeti de elden bırakmıyorsunuz. Amaçlarınızı ve gücünüzü mesleğiniz için kullanın yoksa geri tepebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Küçük birikiminiz, sizin yönlendirmenizde tehlike altında gibi görünüyor. Para konularında, yakın çevrenizin yorumuyla, biraz zayıf duruyorsunuz. Gerçekçi bir dost önerisine ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Şubat 2021)
Oldukça ataksınız ve sabırsız tavırlar içerisindesiniz. Biraz daha sakin olun ve üstesinden gelemeyeceğiniz işler içinde öne atılmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed