Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Aşk hayatınızda bazı gelişmeler olabilir. Bu konularda oldukça şanslısınız. Yıldızların konumu, hayatınızı kolaylaştırmakla beraber özellikle karşı cins ilişkilerinizi de kolaylaştırıp, herşeyin kendiliğinden olmasına sebep oluyor. Ancak bazı olaylar karşısında ani patlamalar yapmanız, dönem dönem kendinizi bitkin hissetmeniz mümkündür. Eğer bir eşiniz varsa, işler yoluna girecek, zaten yolundaysa da, ilişkinizi sağlamlaştıracak son derece olumlu gelişmeler meydana gelecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Sevgi ve toplumsal yaşam alanlarında her zamankinden daha başarılısınız. Araştırmaya, öğrenmeye ve haberleşmeye çok önem verebileceğiniz hareketli bir gün. Çıkabileceğiniz yolculuklarda bilgilerinizi arttırma fırsatı bulabilirsiniz. Yapmak istediğiniz değişiklikler için uygun bir zaman.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Doğa sizi bugünlerde uyarıyor. Sağlığınıza dikkat etmek açısından kendinizi fazla yormamalısınız. Uzun süre ayakta kaldığınızda buna dayanamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
İşyerinde biraz agresif bir yaklaşıma daha çok ihtiyacınız olacak bugün. Oluruna bırakmak yerine sonuna kadar gidin. Vazgeçmeyip, ne kadar istekli olduğunuzu dışarıya yansıtırsanız her şey istediğiniz gibi şekillenecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Kişisel alanda oldukça fazla adım attınız. Şimdi gelirlerinizi artıracağınız değişik kanallara yönelebilir, birden fazla konudan kazanç elde edebilirsiniz. Anlaşmalardan gelebilecek kazançlar söz konusu olabilir ancak, beklenmedik giderlerin bütçenize yansımaları olacaktır. Her zamanki temkinli ve sağduyulu yanlarınızla yerinde kararlar almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Meslek dışı bir iş, içinde sevdiğiniz bir arkadaşınızın olması nedeniyle sizi ilgilendiriyor. Ona bazı önerileriniz olabilir. Alan değiştirme düşünceniz bu dönemde tahmininizin ötesinde riskler taşıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Kararlarda ilk kişi olma eğilimi barındırıyorsunuz. Bu konuda ortak hareket etmeniz, muhtemel gelişmeleri olumlu bir hale getirebilir. İş yerinde uzun uğraşlar sonucu elde ettiğiniz bir hak, fazla ciddiye almadığınız ve alışkanlığa dönüşmüş bir özelliğiniz nedeniyle kaybedilmek üzere.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Başkaları için harcamalar yapma alışkanlığınız başınızı parasal konularda ağrıtabilir. Bütçeniz eski harcamalarınızın devam etmesine uygun değil. Birikiminizle ilgilenmeniz daha doğru olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Aralık 2019)
Sabırsızlık gösterdiğiniz konuda dişinizi biraz daha sıkmalısınız. Bu şekilde sonuç çok daha olumlu olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed