Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2019)
İş hayatında oluşabilecek yenilikler ve gelişmeler sizi şaşırtabilir. Bu tür ani olaylar değişik sürprizleri de beraberinde getirecektir. Gelişmelerin büyüsüne kapılan yakınlarınızın sizi hızlı karar vermeye zorlamalarına kulak asmamalısınız. Zaten olaylar siz istemesenizde gelişecektir. Bu nedenle daha sakin ve mantıklı düşünebildiğiniz bir dönemi seçmelisiniz. Etki altında kaldığınız şu günlerde sezgilerinize güvenerek vereceğiniz acele bir karar yanlışlıklar yapmanıza neden olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mart 2019)
Şans uzun zamandır sizden yana. Her şeyiniz mükemmel gidiyor. Yakınlarınız en büyük şansınızın yeni yaşadığınız ilişki olduğunu söylüyorlar. Gerçekten de bu kez aradığınızı buldunuz. İşle ilgili düşündüğünüz atılım için biraz daha sabırlı olmalısınız. Uzaktaki bir yakınınızdan çok sevineceğiniz bir evlilik haberi alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2019)
AŞK: Sevdiğinize karşı önemlibiri olduğunuzu kanıtlamayaçalışıyorsunuz. Bu konuda onuçok fazla zorlamayın. Zaten osizi önemsiyor ve birlikteliğinisürdürüyor. Israrcı olmayın.PARA: Yeni bir iş alanında öncüdavranarak geniş bir alana yayılacaksınız. Bukonuda en dikkat çeken yönünüz ise hayırişlerinde bulunmanız. Liderliğinizi göstereceksiniz.SAĞLIK: Bu kadar hırslı ve azimli olmanızkalbinizi yormaya başladı. Sakin kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2019)
Maddi anlamda tutumlu olmaya özen gösterin. Eski alışkanlıklarınıza bir süre ara vermeniz ekonomik bakımdan negatif olan pozisyonunuzu iyileştirmek için bir çözüm yolu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2019)
Bugün iş ve çalışma konularına odaklısınız. Aklınızda önemli değişiklikler yaratacak büyük planlar olabilir. Yalnız planlarınıza dahil ettiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızın niteliklerini gözünüzde büyütme eğilimindesiniz. Daha objektif bir değerlendirmeye ihtiyacınız var. Alacağınız haberlere dikkat edin. Size daha uygun seçeneklerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mart 2019)
İş hayatınızda bir bekleme sürecindesiniz. Bu süreçte bazı insanlarla görüşmeler yapıyor ve planlarınızı yavaş yavaş uygulamaya başlıyorsunuz. Başarılı olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mart 2019)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mart 2019)
Paranızı değerlendirme niyetleri için henüz erken. Suların biraz daha durulmasın beklemeni daha akılcı olabilir. Yakında yaşayacağınız bir para tartışmasında uzlaşmacı bir tavır sizi karlı çıkartacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mart 2019)
Bazı belirtiler var, ama görebilmeniz gerekiyor. Önünüzdeki günler içersinde bazı ataklarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed