Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Bekâr boğalar için geleceğe yönelik önemli kararlar alma zamanı geldi. İlişkinizde yeteri kadar yol aldığınızı düşünüyorsanız bu kararı vermekten çekinmemelisiniz. Zira karşı taraf artık bu duruma şüphe ile bakıyor olabilir. Sevdiğinizi kaybetmemek uğruna atacağınız adımlar sizlere sevgi ve fedakârlık şeklinde geri dönecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Birçok özelliğinizle benzeştiğiniz biriyle geleceğe yönelik planlarınız var. Bazı sorumluluklarınızın bu kafa birliği içinde sekteye uğradığı düşünülüyor.Bugünlerde, zihninizi meşgul eden düşüncelerin bir kısmı zorlama alınmış kararlara dönüşebilir. Bu düşünceleri birlikte paylaştığınız insanların heyecanlarının etkisinde kalmış gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
AŞK: Aşık olduğunuz kişiyialdatmamanıza rağmen, bugünbazı dedikoduların kurbanıolabilirsiniz. Bu durumu onasağlıklı ve sakin bir şekildeanlatırsanız doğruyu görecektir.İŞ: İş yaşamınızdakiolumsuzluklar bir süre daha devam edebilir.Karamsarlığa kapılmamalısınız. Eğer karamsarlıkyaşarsanız işleriniz daha da çıkmaz hale gelir.SAĞLIK: Rahatsızlıklarınızdan kurtulacağınız birgündesiniz. Tedavilerinize devam edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Bugün trafikte geçireceğiniz zaman sıkıcı olabilir. Kestirmelerdense, gecikmeli de olsa en iyi bildiğiniz yolları tercih edin. Kardeşinizle ya da yakın çevreden biriyle ciddi bir konuşma yapmanız gerekebilir. Sukunet şart.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Ay burcunuzda yerini almış durumda. Artık kendinizi ve duygularınızı ortaya koyabilecek durumdasınız. Kişisel açıdan önem taşıyan konular yanında hayatın olumlu yanları sizi motive edecek. Daha rahat ve iyimser olduğunuz parasal konular ise akıcı ilerlemekte. Eldeki kaynakların değerlendirilmesi konusunda önemli destekler öne çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Bugün iş yaşamınızda bazı değişiklikler yaşayacaksınız. Bu değişikliklere en çabuk siz adapte olacağınız gibi bilmediğiniz konu ve alanlara dalarak risk alacaksınız. Ancak, Plutondan aldığınız üçgen açı sayesinde çok kazançlı olacaksınız. Pratik zekanız, çevrenizde oluşturduğunuz olumlu arkadaşlıklar size yardım edecek. Ancak her konuyu son dakikaya bırakma huyunuz yüzünden de zor durumlarla karşılaşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Şu sıralar kısa ve samimi ilişkiler sizin için daha tatmin edici olabilir. Geçmişte kalmış bir ilişkiniz tekrar gündeme gelebilir. İş yaşamında daha donanımlı hale gelmek için her fırsatı değerlendirmeye çalışın. Bu günlerde yeni bilgiler kazanmak için sıkı bir çalışma içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Maddi konularda çok tutumlu değilsiniz. Özellikle evinizle ilgili çok masraf yapıyorsunuz. Bu masraflar dekorasyonla ilgili olabileceği gibi gelen giden misafirler için yaptığınız masraflar da olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mayıs 2018)
Huzurunuzu bozacak ortamlardan bugünlerde uzak durmalısınız. Kulaklarınızı çevrenizde söylenen sözlere tıkamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed