Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Bugün aile büyüklerinizle önemli görüşmeler yapmanız gerekebilir. Geleceğe yönelik planlarınızda yalnız başına adım atmak istemeyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Bugün önceden aldığınız bir kararı uygulamak isteyeceksiniz. Gelecek planlarınızla ilgili olarak bir karar aşamasına birlikte geldiğiniz insanları çok iyi tanıyorsunuz. Bu yüzden kafanız biraz karışık. Güvensizlikler kararınızı geciktiriyor. Çok yönlü kişiliğiniz yeni hareketlenmelere eğilimli. Hayatınızdaki önemli ilişkileri iyi değerlendirmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Kartınız Yalan... Sevgilinizle irtibata geçmek için yanlış düşünceler oluşturabilirsiniz. Bu durum anlaşılacak olursa tüm emekleriniz boşa gidebilir dikkatli olun. Aksilikleri hesaba katın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Bugün evinizde sorumluluklar ve bunların paylaşımı konulu bazı küçük gerginlikler yaşanabilir. Her şeyi karşısındakinden bekleyen tavırlar nedeniyle buz gibi bir hava esebilir. Eleştirilerin dozunu ve inatlaşmayı abartmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Kısa yolculuklar, hareket ve komşularla ilişkiler sizi yeterince meşgul ediyor. Günlük planlarınızı daha çok kardeşler üzerinden yapabilir onları korumanız gereken konulara odaklanabilirsiniz. Düşüncelerinizi ortaya koyabileceğiniz yeni çalışmalar eğitim hayatınızı yenileme şansını size verecektir. Gelirlerinizdeki artışa rağmen gereksiz ve dengesiz harcamalara da göz atın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Fedakar çalışmalarınız yakın bir zamanda çok sevineceğiniz şekilde karşılığını bulabilir. Size odaklı güzel düşüncelerin arkasında iş deneyiminiz ve bilginiz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Şu sıralar kısa ve samimi ilişkiler sizin için daha tatmin edici olabilir. Geçmişte kalmış bir ilişkiniz tekrar gündeme gelebilir. İş yaşamında daha donanımlı hale gelmek için her fırsatı değerlendirmeye çalışın. Bu günlerde yeni bilgiler kazanmak için sıkı bir çalışma içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Maddi konularda dikkatli hareket edeceğiniz bir gündesiniz ve harcamalarınızda bütçenizi dengelemeye çalışacaksınız. Maddi konularda beklediğiniz bir gelişmede aksaklıklar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ocak 2018)
Son derece enerjiksiniz ancak bugün enerjinizi kullanmakta zorlanabilirsiniz. Çevrenizden gizleyeceğiniz bazı planlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed