Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Bugün önemli bir konuda karar verme aşamasında olabilirsiniz. Ancak, nihai kararı vermeden önce, çevrenizdeki bir dostunuzdan yardım istemeyi unutmayın. Belki sizin gözden kaçırdığınız bir konuyu size hatırlatabilir ve adımınızı doğru atmanızı sağlayabilir. Ayrıca bugün özgür kalma duygularının ağır basacağı bir gündesiniz. Çevrenizde karışık olaylar meydana gelebilir ancak siz bundan etkilenmeyeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Bugün güzel fırsatlarla ve olumlu açılarla destekleniyorsunuz. Ayrıca sosyal yaşantınızla dikkat çekiyor ve itibar kazanabilirsiniz. Stres sağlığınızı negatif etkileyecek. Konuşmalarınızda oluşabilecek yanlış anlaşılmalardan ve ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılma probleminizden kurtulabilirsiniz. Yeni adımlar atmaya eğilimli olmakla birlikte bazı pürüzlere de hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Bilginiz olmadığı konularda geri adım atarak dinlemeyi tercih etmeniz partnerinizin dikkatini çekiyor. Bugün sizi hiç olmadığız kadar mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Aşk yaşantınızla ilgili ilginç olaylar gündeme gelecek. Partnerinizin sizden beklediği ilgiyi ona göstermelisiniz. Ortak çalışmalar içinde olmak onu mutlu edecektir. Maddi açıdan zorlandığınız geçici dönem etkisini kaybedince siz de rahatlayacaksınız. Beklediğiniz müjdeli haber bugün gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Ay burcunuzda size destek ve etkileyici olma şansı veriyor. Kişisel konularda daha bilinçli hareket etmeye başlıyorsunuz. Kendinize güven duyduğunuz bu dönem başkalarından destek görebilirsiniz. Özellikle geleceğe yönelik planlarınızda daha kararlı bir tutum izlemeniz gerekecek. Gündemini koruyan iş hayatında ise olumlu kazanımlar peşinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Düzeltmek istediklerinizi, gerginliğin üzerine gergin bir tavırla giderek düzeltemeyeceksiniz. Daha akılcı davranmak zorundasınız. Sakin, soğukkanlı davranarak sonuca ulaşmak daha mümkün olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
İş ortaklığı içinde olduğunuz biri, sizi bugünlerde hayal kırıklığına uğratabilir. Bu kişiyi hakkettiğinden fazla önemsediğinizi fark edemiyorsunuz. Bu, sizdeki birtakım duygusal yığılmaların yansıması olabilir. Alacaklarınızı gününüzde alamamanız, planlarınızı sürekli değiştirmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Ödemelerinizi alamıyorsunuz. Bugün beklediğiniz bir ödemeyi tahsil edemeyeceksiniz. Oysa uzun vadede de olsa sizi bekleyen devasa bir ödemeiçin, buna ihtiyacınız var. Para işlerinizdeki titizliğiniz karşınızdakiler için geçerli değil. Bu da sizin daha çok canınızı sıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Temmuz 2018)
Belli bir hat üzerinde sunacağınız gönül zenginliği, daha anlaşılır olup sizi haksız değerlendirmelerden de esirgeyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed