Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sakinliğinizi korumalı ve planlı davranmalısınız. Hesaplayarak hareket etmeniz ve ölçülü olmanız konunun üstesinden gelmenizi kolaylaştıracaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Tartışmalı, yorucu bir geceden sonra kendinizi bitkin hissediyorsunuz. Artık bu tartışmaları bir an önce bitirmeniz gerekiyor. Birkaç güne kalmadan özel bir arkadaş ziyareti yapacaksınız. Bu buluşmadan dönüşünüz biraz umutsuzluk içinde olacak. Sizi üzmeye çalışan biri var. Onun niyetiyle ilgili araştırmalar içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
AŞK: Partnerinizin size karşıtutumu değişmediği sürece sizmutlu olmayacaksınız çünkü sizkendinizi değiştirmeyecek kadarinatçısınız. Onun değişmesinibekleyecek kadar da sabırlı.PARA: Maddi açıdan tam bir kısırdöngü içerisindesiniz. Oldukça sıkıntılı birsüreçten ani ferahlamaya çıkıyorsunuz. Elinizehızır gibi yetişen paralar sizi rahatlatacak.SAĞLIK: Birden parlama huyunuz kalbinize zararveriyor. Ritim bozukluğu sorunu ortaya çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Bugün duygusal konularda partnerinizle istediğiniz iletişim şartlarını sağlayabilirsiniz. Yaşam kalitenizi yüksek tutmak isteyeceksiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz gibi yansıtacağınız ortamlar sizi bekliyor. İş hayatında daha önce planlamış olduğunuz girişimler olumlu sonuçlar verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Keyfe düşkünlüğünüz, sevdiklerinizle olan paylaşımlar size mutlu zamanlar getiriyor. Her şeyi dolu yaşamaya olan ihtiyacınız sizi sosyal ilişkilerin içinde yer almaya itecektir. Sevgi ilişkilerinizde başlayan heyecanla duygularınızı iletebileceğiniz görünüyor. Dinlenceler, çocuklarla ilgili yaptığınız olumlu planlar size güven verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Eylül 2018)
İş yaşamınızda yeteneklerinizi olumlu olarak kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Kısa zamanda bir çok işi bitirebileceksiniz ve ilginç fikirler üretme şansınız olacaktır. Özellikle beklenti düzeyiniz yükselebilir ve kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Size çekici gelecek bazı yeni yaklaşımlarla karşılaşabilrisiniz ancak bu konuda son derece dikkatli olmalısınız. Bazı aldatıcı bilgiler alabilirsiniz yada sizi yanıltmaya yönelik girişimler olabilir. Hayal gücünüzü olumlu kullanmanız sizi ilginç deneyimlere götürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler var. Olaylar karşısında daha sakin davranmalısınız. Beklenmedik gelişmeler üzerinizde baskı yaratabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanmayacaksınız. Sizin için, başkalarına önemsiz gelen konular fazlaca önem taşıyabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Para konularında tutumsuzsunuz fakat son günlerde geliriniz gayet iyi durumda. Dilediğinizce harcama yapabiliyorsunuz. Bu kadar a-harcama yapmak yerine paranızı yatırımlarda değerlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Eylül 2018)
Geleceğiniz adına çok verimli bir hazırlığın içindesiniz. Ama bu konuda size yapılacak telkinleri önemsemeniz halinde bu hazırlıktan vazgeçeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed